+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hledám pronájem

Klíčová slova: Hledám pronájem v Kralupech nad Vltavou

E-mail: lukaskova.janina

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2008

Popis: Maminka se čtyřmi dětmi hledá pronájem v Kralupech nad Vltavou a okolí do 8000 Kč včetně poplatků bez kauce Velmi spěchá. Telefonní spojení 721 272 401 Za nabídky předem děkuji. jsme bezproblémový.

Web: www.aaakatalog.wz.cz

Další související informace

PENSION POD VLEKEM v Janově nad Nisou

PENSION POD VLEKEM ,ubytování v Janově nad – Nově zrekonstruovaný PENSION POD VLEKEM leží v srdci Jizerských hor ve vesničce Janov nad Nisou v lyžařském středisku Hrabětice – Severák.PENSION POD VLEKEM nabízí pokoje dvou, tří, čtyř i pěti lůžkové a lze je libovolně kombinovat podle individuálních potřeb, přání a četnosti samotné rodiny. Díky horskému klimatu a čistému vzduchu je PENSION POD VLEKEM vhodný pro ubytování škol v přírodě. Pension je pro tento účel plně vybaven a nabízí tedy kromě sportovního hřiště prostornou jídelnu, kterou je možné díky velkému množství denního světla využívat i jako učební místnost. Svahy areálu jsou vhodné jak pro základní výcvik sjezdového lyžování a snowboardingu, tak pro mírně pokročilé lyžaře či snowboardisty.

Penzion Brixen v Lipnici nad Sázavou

Penzion Brixen,ubytování v Lipnici nad – Penzion Brixen se nachází v blízkosti starobylého hradu Lipnice v Lipnici nad Sázavou v rodišti Jaroslava Haška.Penzion nabízí ubytování o celkové kapacitě 42 lůžek. Pokoje jsou pohodlně a příjemně vybaveny. Penzion poskytuje pohodlné a komfortní ubytování. Snídaně je zajištěna formou švédských stolů.Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání a jiných akcí. Součástí sálu je sochařský cyklus 11 soch od pana Radomíra Dvořáka a menší expozice tradice řemeslné výroby Lipnicka. Samozřejmostí je akceptace všech běžných platebních karet, směnárenská činnost, faxování, zajišťování kulturních programů, taxislužby.

Zámecký penzion v Bečicích

Zámecký penzion,ubytování v Týně nad – Zámecký penzion v Týně nad Vltavou je situován na Zámeckém nádvoří v budově, kde je také Zámecká restaurace.Celková kapacita penzionu v Týně nad Vltavou je 20lůžek. Ubytování je nabízeno ve dvou až pětilůžkových velmi prostorných pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, LCD televizí, satelitem a moderní klimatizací. Stravování je zajištěno ve stylové rybářské a myslivecké restauraci. Parkování automobilů je zajištěno ve dvoře Zámeckého penzionu a rovněž je k dispozici uzamykatelný prostor pro motocykly a kola.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.