+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hliníkové profily

Klíčová slova: hliníkové profily, sloupky, ploty

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2011

Popis: Aluris s.r.o. se zaměřuje především na hliníkové profily a plechy. Zajišťujeme dovoz, prodej a úpravy hliníkových profilů zejména pro stavební průmysl. Zpracováváme také profily z PVC a kompozitních materiálů.

Web: www.aluris.cz

Další související informace

Brány ploty od světového

Brány, ploty, branky, kované ploty, kované brány, – Na těchto stránkách naleznete přehled hotových systémů bran a plotů. Systém oplocení se skládá z brány, plotu a speciálních sloupků. Každý systém oplocení, je unikátní svým technickým řešením k danému problému.

Oplocení, stavba plotů, p

Ploty na klíč, ploty, oplocení – Oplocení na klíč, odborná stavba plotů. Ke všem stavbám vám poskytneme konzultaci a vybereme to správné řešení. V nabídce máme velké množství typů pletiva, sloupků a dalšího materiálu pro stavbu plotů.

Interiery Napajedla

podlahy,dveře,kuchyně,vestavné skříně,schody – Prodej a pokládka: podlahy lepené - linoleum, marmoleum, PVC; podlahy plovoucí - laminát, dřevo, vinyl, korek, kantovka, průmyslová mozaika; renovace a broušení podlah; prodej a montáž: dveře, zárubně, kování, obložení kovových zárubní, návrh a realizace: kuchyňské linky na míru, vestavné skříně, schody, výroba a obklady schodů a zábradlí.

Načítání trvalo 0.2232 sekund.