+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hliníkové zábradlí

Klíčová slova: Hliníkové zábradlí, Panelákové zábradlí, Zábradlí

E-mail: panelakove@panelakovezabradli.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2010

Popis: INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o. - dodáváme hliníkové zábradlí, panelákové zábradlí, balkonové zábradlí apod. Vyrábíme, dodáváme a montujeme hliníkové balkonové zábradlí pro panelové domy – panelákové zábradlí. Jedná se o hliníkové zábradlí pro balkony a hliníkové zábradlí pro lodžie. Hliníkové balkonové zábradlí dodáváme také pro novostavby. Balkonové a lodžiové hliníkové zábradlí ALUMINCO je moderní certifikovaný systém zábradlí.

Web: www.panelakovezabradli.cz/

Další související informace

Nerezové zábradlí

nerezové zábradlí, nerezové zábradlí na míru, mode – Vyrábíme nerezové zábradlí na míru. Moderní nerozové zábradlí na schody, schodiště, na balkóny, k bazénu, před okna. Bezúdržbové nerezové zábradlí. Bezkonkurenční ceny. Oproti konkurenci jsme o 50% levnější!

Strojní a stavební zámečn

zámečnictví, ploty, zábradlí, vrata – Provádíme veškeré práce v oboru strojního a stavebního zámečnictví a nejen to. Realizujeme ploty, zábradlí, vrata a další ocelové konstrukce, montujeme plastové okna, parapety, žaluzie, sítě a předokenní rolety.

Dekorace do zahrad a inte

Lampy, schody, zábradlí, sochy, květináče, nábytek – Součástí zahradní architektury jsou různé doplňky a dekorace, které náš e-shop nabízí. Najdete zde sochy lidí i zvířat, kamenné plastiky i kované svícny a dekorace. Schody,ozdobná zábradlí, sloupy a podstavce, obklady i bazénové obrubníky jsou architektonickými prvky použitelnými do členitých zahrad. Máte na výběr zahradní nábytek kamenný i dřevěný jako stoly a lavice, houpačky i rumpály, květináče, vázy i výrobky uměleckého kovářství jako kované svícny a dekorace.

Načítání trvalo 3.0051 sekund.