+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hliníkové zábradlí

Klíčová slova: Hliníkové zábradlí, Panelákové zábradlí, Zábradlí

E-mail: panelakove@panelakovezabradli.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2010

Popis: INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o. - dodáváme hliníkové zábradlí, panelákové zábradlí, balkonové zábradlí apod. Vyrábíme, dodáváme a montujeme hliníkové balkonové zábradlí pro panelové domy – panelákové zábradlí. Jedná se o hliníkové zábradlí pro balkony a hliníkové zábradlí pro lodžie. Hliníkové balkonové zábradlí dodáváme také pro novostavby. Balkonové a lodžiové hliníkové zábradlí ALUMINCO je moderní certifikovaný systém zábradlí.

Web: www.panelakovezabradli.cz/









Další související informace

Gronik - Nikola Groh

Kované mříže, ploty, zábradlí, schodiště, vrata. – Zakázkové umělecké zámečnictví. Zhotovujeme široké spektrum kovářských a zámečnických výrobků. Vyrábíme kované mříže, ploty, zábradlí, schodiště, vrata, brány, ploty, balkony a brány s automatickým pohonem. Zhotovíme jakýkoli výrobek, dle Vašeho přání nebo našich návrhů.

Zábradlí na schodiště

nerezové zábradlí, zábradlí na schodiště, zábradlí – Výroba a prodej stavebnice nerezové zábradlí na schodiště - systém pro svépomocnou instalaci zábradlí s profesionální technickou podporou a poradenstvím, od návrhu až po rady a tipy při samotné instalaci.

Atypické konstrukce a zábradlí

zábradlí, balkon, lodžie, hliníkové zábradlí, repa – Firma AKŠ vyrábí, dodává a montuje lodžiová zábradlí z hliníku, schodišťová zábradlí, zastřešení vchodů, světlíky a jakékoliv atypické hliníkové konstrukce. Dále se zabývá sanací panelové výstavby. Atypické konstrukce a zábradlí z hliníku

Načítání trvalo 0.0661 sekund.