+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hobra Pavatex - tepelná izolace

Klíčová slova: hobra, izolace, pavatex, tepelná izolace, dřevovlá

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2013

Popis: Hobra desky Pavatex lze použít jako tepelnou a zvukovou izolaci do podlah, stropů, na stěny i střechy. Různé tvrdosti a tloušťky desek umožňují všestranné použití jak při venkovní izolaci, tak v interiéru.

Web: www.pavatex-shop.cz

Další související informace

Italský nábytek

italský nábytek, italské sedačky, sedačky, nábytek – Italský nábytek a italské sedačky ( čalouněné a kožené sedací soupravy ), tapety na zeď, postele z masivu, široký výběr z nábytkových řad do interiéru. Italský nábytek a italské sedačky, doplněk do interiéru, kanceláře i hotelu.

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace Praha, čištění domovních odpadů – Čištění kanalizace Praha: čištění domovních odpadů, čištění kanalizace. Instalatérské práce, čištění kanalizace a domovních odpadů, monitorování kanalizace, zemní práce při opravě kanalizace. Voda, plyn, rekonstrukce bytu, prodej a pokládka podlahové krytiny, nábytek na míru.

Vysoušení zdiva DryPol

sanace, izolace, vysoušení – Vysoušení zdiva bez bourání, stavebních zásahů, špíny a chemie, českým bezkontaktním přístrojem DryPol. Vysuší dům i sklep do 3 let, na hodnoty ČSN. 30 let záruka na funkčnost systému. Záruka na vrácení peněz 3 roky.

Načítání trvalo 0.0522 sekund.