+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hobra Pavatex - tepelná izolace

Klíčová slova: hobra, izolace, pavatex, tepelná izolace, dřevovlá

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2013

Popis: Hobra desky Pavatex lze použít jako tepelnou a zvukovou izolaci do podlah, stropů, na stěny i střechy. Různé tvrdosti a tloušťky desek umožňují všestranné použití jak při venkovní izolaci, tak v interiéru.

Web: www.pavatex-shop.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Úspory pro domácnost i st

spoření, izolace, technologie, zelená úsporám, ele – Uspory.ProBytaDum.cz Vám poradí, jak uspořit své peníze v domácnosti (elektřina, voda, topení, jiné úspory) nebo ve stavbě (izolace, technologie, zelená úsporám). Pochlubte se s Vašimi zkušenostmi nebo jen diskutujte.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.