+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Holding Invest Group

Klíčová slova: stavba byty bydleni

E-mail: bycek@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2008

Popis: Holding Invest Group je společnost, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností ve stavebnictví a znalostí trhu s nemovitostmi. Zabývá se investiční výstavbou bytových domů nebo se podílí na velkých investičních akcích. Poskytujeme kompletní servis, finanční a poradenskou službu v rámci výběru nejvhodnějšího způsobu financování nákupu bydlení dle individuálních potřeb klienta.

Web: www.higroup.cz

Další související informace

Bydlení Střížkov 4

bydlení Střížkov, prodej bytů, byty Praha – Bydlení Střížkov 4 - obytný dům, který plynule navazuje na stávající zástavbu. Dobrá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Pro kvalitu bydlení a zdravý životní styl je však nepochybně největší devizou tohoto projektu blízkost přírody. Nedaleko se nachází rozsáhlá souvislá zalesněná oblast – Prosecké skály. Menší zelené plochy meziblokové zeleně jsou v těsné blízkosti nového objektu.

JPK Kamnářství

kominictví, stavba krbů, kachlové sporáky – Nabízíme kachlová kamna, kachlové sporáky a kominictví. Stavba krbů na klíč. Naše firma má mnohaletou zkušenost a tradici v oboru. Kromě stavby kamen akrbů na klíč máme též kamennou prodejnu, kde lze zakoupit krbová kamna a příslušenství.

Pronájem bytů v Šumperku

Šumperk, pronájem, nemovitosti, reality, byty – Regionální realitní server pronajmysumperk.cz nabízí aktuální nabídku bytů a dalších nemovitostí k pronájmu. Pronájem bytů od garsonek přes vícepokojové byty až k nadstandardnímu bydlení. Pronájem byty Šumperk.

Načítání trvalo 1.9152 sekund.