+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Holding Invest Group

Klíčová slova: stavba byty bydleni

E-mail: bycek@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2008

Popis: Holding Invest Group je společnost, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností ve stavebnictví a znalostí trhu s nemovitostmi. Zabývá se investiční výstavbou bytových domů nebo se podílí na velkých investičních akcích. Poskytujeme kompletní servis, finanční a poradenskou službu v rámci výběru nejvhodnějšího způsobu financování nákupu bydlení dle individuálních potřeb klienta.

Web: www.higroup.cz

Další související informace

Bydlení Střížkov 3

bydlení Střížkov, prodej bytů, byty Praha – Bydlení Střížkov 3 - obytný dům, který plynule navazuje na stávající zástavbu. Dobrá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Pro kvalitu bydlení a zdravý životní styl je však nepochybně největší devizou tohoto projektu blízkost přírody. Nedaleko se nachází rozsáhlá souvislá zalesněná oblast – Prosecké skály. Menší zelené plochy meziblokové zeleně jsou v těsné blízkosti nového objektu.

Moderní byt a bydlení

Moderní byt a bydlení – Otázka moderního bydlení je velmi individuální záležitostí, neboť pod pojmem „moderní“ může každý chápat něco jiného. Jde spíše o věc vkusu každého člověka, který se výrazně projevuje právě v uspořádání a zařízení bydlení.

Pronájem byty Zlín

Zlín, pronájem, nemovitosti, reality, byty – Hledáte bydlení ve Zlíně ať už kvůli práci či studiu? Aktuální nabídku bytů k pronájmu najdete na regionálním portálu pronajmyzlin.cz. Pronájmy z nabídky realitních kanceláří i přímých majitelů. Pronájem bytu Zlín.

Načítání trvalo -97.45 sekund.