+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Home Deco & co.

Klíčová slova: dekorace, bytové doplňky, moderní dekorace, design

E-mail: pracepavel2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2011

Popis: Nabízíme vkusné bytové doplňky převážně z anglického trhu. K našim nejvýznamnějším dodavatelům patří obchodní domy NEXT Home, MARKS & SPENCERS a JOHN LEWIS. V naší nabídce naleznete i produkty populární designové značky pro kuchyňské doplňky JOSEPH JOSEPH a SAGAFORM.SPENCERS a JOHN LEWIS.

Web: homedeco.webnode.cz

Další související informace

Stylové interiéry

pohovky, svítidla, nábytek, interiéry, design – DesignOne nabízí moderní a elegantní vybavení interiérů. Sedací soupravy, křesla, židle, stoly, svítidla a další doplňky tvoří jen část obsáhlého sortimentu DesignOne. Poskytujeme odborné poradenství a online poradnu. Zařiďte si interiér stylově!

Bytové doplňky - StarDeco

Stardeco, bytové doplňky, vázy, obrazy, zrcadla – Bytové doplňky StarDeco. Import a prodej bytových doplňků. Vázy, obrazy, zrcadla, stolní lampy, dekorační polštáře, svícny, nerezové doplňky a další. Společnost StarDeco je přímým dovozcem a distributorem bytových doplňků na ČR trh.

Obrazy do bytu a dekorace

obrazy,dekorace,reprodukce,malíři obrazů – Obrazy do bytu a dekorace na zeď, reprodukce obrazů, umělecké fotografie. Čeští malíři obrazů představují ručně malované obrazy, inspirujte se, vždyť do moderního bytu patří moderní obraz. S námi jste v obraze!

Načítání trvalo 0.0547 sekund.