+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Home Design

Klíčová slova: interiéry, koberce, design bytů, home design

E-mail: internetstream@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2011

Popis: Zařídit si interiéry našich bytů není nikdy tak jednoduchou záležitostí, jak se může zdát. Už jen z toho důvodu, že najít pěkné koberce, vhodný nábytek nebo dobře padnoucí bytové dekorace je mnohdy i nemožné. Napovíme vám, kde načerpat nápady.

Web: www.home-design.cz/

Další související informace

Voráč s.r.o. - Interiéry

interiéry, interiérový nábytek, – Výroba a prodej interiérového nábytku, kuchyňského nábytku, vestavěných a šatních skříní, moderních obývacích stěn, jídelen, ložnic a koupelnového nábytku. Interiéry Voráč zaručují vysoký standard provedení. Veškerý nábytek na míru pod jednou střecho

Kancelářské Koberce

kancelář, koberce – Koberce jsou do dnes jednou z nejpoužívanějších krytin! Proto neváhejte a podívejte se po tom, který by se hodil do Vaší kanceláře nejlépe! Jako profesionálové v této oblasti Vám s výběrem rádi pomůžeme!

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.0791 sekund.