+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homein.cz

Klíčová slova: doplňky, dům, dekorace, hodiny

E-mail: info@homein.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2009

Popis: Homein.cz ,bytové doplňky, dům, dekorace, hodiny, homestickers, samolepky na zeď, porcelán, keramika, nerez, Blomus, Eva Solo, Lechuza,Fatboy, Radius, Planika biokrby, bar, stojany, vývrtky, koše, krby, poličky, schránky, věšáky, háčky, konve, květináče

Web: www.homein.cz

Další související informace

Rodinné domy na klíč

rodinné domy, domy na klíč, rodiné domy, dům, domy – Plánujete-li stavbu rodinného domu je nutné dodržet několik po sobě jdoucích kroků. Náš rádce Vám pomůže najít cestu k projektu rodinného domu. Plánujete-li stavbu rodinného domu na klíč, pak Vás před samotnou stavbou čeká marathon váhání a rozhodnutí, který je zakončen vítězstvím. Rodinné domy a jejich stavba je bohužel běh na dlouhou trať, neboť různá povolení, razítka a plány na výstavbu většinou hatí zástupy úředníků.

Podlahy v bytě

byt, dům, podlaha, plovoucí podlaha, parkety, masí – Rozhodli jste se pro výměnu nebo montáž podlahy ve vašem domě nebo bytě? Zde najdete podrobné informace o plovoucích podlahách, masívních dřevěných podlahách a parketách. Tipy a triky pro výběr, údržbu atd.

Bydlení, dům a zahrada - Trend Home

bydlení, dům, zahrada, byt – Magazín Trend Home vám poskytne mnoho informací z oblastí bydlení. Chcete si zkrášlit byt? Nevíte co s volným pokojem? Sháníte doplňky pro bydlení? To vše a mnohé další tipy najdete v internetovém magazínu Trend Home.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.