+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotelový nábytek

Klíčová slova: Vyrábíme hotelový nábytek na zakázku.

E-mail: atelier-s@atelier-s.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2012

Popis: Vyrábíme hotelový nábytek na zakázku. Dlouholeté zkušenosti. Mezi naše spokojené odběratele hotelového nábytku patří například hotel President Praha, hotel Imperial Praha, Grandhotel Pupp, zámecký hotel Loučeň a další.

Web: www.atelier-s.cz

Další související informace

Nábytek z masivu

Nábytek na míru – Nabízíme výrobu kvalitního a moderního nábytku na míru za příznivé ceny od výrobce. Všem svým zákazníkům jsme schopni poskytnout veškeré služby od 3D návrhu až po kompletní realizaci interiéru včetně zajištění všech řemeslníků a dodání spotřebičů.

Stolařství a truhlářství

stolařství Brno, truhlářství, nábytek na míru – Vyrábíme nábytek na míru, obyčejné i sklopné postele, vestavěné skříně, kuchyňské linky, jídelny, dětský nábytek a další vybavení interiérů pro Brno a okolí. Nábytek vyrábíme z materiálů jako jsou MDF, LTD, masiv, dýhovaná dřevotříska nebo lamino.

Říha Interiér - nábytek

výroba nábytku na zakázku, dýhovaný nábytek – Vyrábíme kvalitní nábytek, který odpovídá současným nábytkářským trendům ve světě. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní vybavení interiéru, od architektonického návrhu po úplnou realizaci. Používáme širokou škálu materiálů masivní dřevo, corian, dyhu, LTD a další.

Načítání trvalo 2.6264 sekund.