+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hřistě z Douglasky

Klíčová slova: Douglaska,dětská hřiště,skluzavky,houpačky,dětské

E-mail: Domaciservisholoubek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme dětské dřevěné hřiště Douglaska, Sibiřský modřín s minimální údržbou. Dále dodáváme levnější variantu pro dětská hřiště Severský smrk nebo kombinace, skluzavky, houpačky. Dětská hřiště mají vysokou životnost a povětrnostní odolnost.Prodáváme hladce hoblované kvalitní sušené dřevo s certifikátem kvality od výrobce. Sestava se sušeného Severského smrku je vhodná pro kvalitní nátěr a zachová si hladký povrch. Pro ukotvení dětské sestavy doporučuji použít zemní vruty Krinner, které umožňují snadnou údržbu trávníku pod sestavou, ukotvení ve svahu a zvyšují životnost dřeva.

Web: www.detska-hriste-skluzavky-houpacky.cz

Další související informace

Zahradní nábytek, houpačk

zahradní nábytek,houpačky,dřevěný zahradní nábytek – široká nabídka zahradního nábytku, kovového nábytku a zahradních houpaček. Zahradní nábytek je vyroben z exotických dřevin, které odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům na vzhled a zpracování zahradního nábytku.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Obchod v Českém Krumlově

zahradní nábytek,ratanový,dřevěný,houpačky,polstry – Obchod v Českém Krumlově nabízí kvalitní zahradní vybavení. Můžete zde koupit ratanový,hliníkový,dřevěný,plastový i teakový nábytek.Doplnit jej můžete polstry i slunečníky. K dostání je také zahradní osvětlení a velký výběr houpacích sítí.

Načítání trvalo 0.0720 sekund.