+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hřistě z Douglasky

Klíčová slova: Douglaska,dětská hřiště,skluzavky,houpačky,dětské

E-mail: Domaciservisholoubek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme dětské dřevěné hřiště Douglaska, Sibiřský modřín s minimální údržbou. Dále dodáváme levnější variantu pro dětská hřiště Severský smrk nebo kombinace, skluzavky, houpačky. Dětská hřiště mají vysokou životnost a povětrnostní odolnost.Prodáváme hladce hoblované kvalitní sušené dřevo s certifikátem kvality od výrobce. Sestava se sušeného Severského smrku je vhodná pro kvalitní nátěr a zachová si hladký povrch. Pro ukotvení dětské sestavy doporučuji použít zemní vruty Krinner, které umožňují snadnou údržbu trávníku pod sestavou, ukotvení ve svahu a zvyšují životnost dřeva.

Web: www.detska-hriste-skluzavky-houpacky.cz

Další související informace

Dřevěné zahradní houpačky

Houpačky, zahradní houpačky, dřevěné houpačky – Nabízíme široký sortiment zahradních houpaček v exkluzivním provedení pro vaši zahradu a terasu. V nabídce máme dřevěné zahradní houpačky, kovové zahradní houpačky a exkluzivní řadu dřevěných houpaček, které oživí vaši zahradu. Houpačky jsou vyrobeny z exotických dřevin nebo smrkového dřeva.

VT domy

Hrubé stavby rodinných domů do milionu – Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.