+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hřistě z Douglasky

Klíčová slova: Douglaska,dětská hřiště,skluzavky,houpačky,dětské

E-mail: Domaciservisholoubek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme dětské dřevěné hřiště Douglaska, Sibiřský modřín s minimální údržbou. Dále dodáváme levnější variantu pro dětská hřiště Severský smrk nebo kombinace, skluzavky, houpačky. Dětská hřiště mají vysokou životnost a povětrnostní odolnost.Prodáváme hladce hoblované kvalitní sušené dřevo s certifikátem kvality od výrobce. Sestava se sušeného Severského smrku je vhodná pro kvalitní nátěr a zachová si hladký povrch. Pro ukotvení dětské sestavy doporučuji použít zemní vruty Krinner, které umožňují snadnou údržbu trávníku pod sestavou, ukotvení ve svahu a zvyšují životnost dřeva.

Web: www.detska-hriste-skluzavky-houpacky.cz

Další související informace

Dětská hřiště Holoubek

dětská hřiště,skluzavky,dětské hřiště,houpačky, – Výroba a montáž: dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště, dětské domky. Certifikované dětské hrací sestavy podle příslušných norem. Nabízím zahradní domky, altány, pergoly, tarasy, ukotvení dřevostaveb bez betonáže, zemní vruty KRINNER

PALIS Plzeň, spol. s r.o.

dětská hřiště – Dřevěná dětská hřiště Palis vynikají kreativitou řešení a kvalitou zpracování. Při navrhování herních prvků a sestav včetně montážních materiálů vždy zohledňujeme na prvním místě bezpečnost dětí. S hřišti Palis se můžete setkat na řadě veřejných prostranství. Hrají si na nich děti v mateřských školkách, na sídlištích i v parcích. Pro rok 2010 jsme přišli s novinkou v podobě dětského hřiště na zahradu Palis Gym. Jeho obrovskou výhodou je rychlá a snadná montáž. Připravené díly sestavíte s pomocí pár šroubů a vrutů během 1 hodiny. Obrovskou výhodou hřiště Palis Gym je snadná montáž. Předmontovanou verzi Komfort díky vysokému stupni prefabrikace sestavíte během 1 hodiny za pomoci několika šroubů a vrutů. Hřiště Palis děti baví a formou hry rozvíjejí pohybové dovednosti a obratnost.

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.