+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

http://www.barovezidle.eu

Klíčová slova: barove zidle, barove stolicky, zidle k automatum

E-mail: barovezidle@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2009

Popis: Barovezidle.eu - nabízíme nejpohodlnější barové židle vyrobené speciálně k automatům, ruletám, kostkám apod. Naše židle jsou vhodné také do barů, music clubů, ale i do moderních domácností! Nabízené barové židle jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, potažené značkovou koženkou ve 20-ti barevných variantách a to vše za nejlepší cenu na trhu.

Web: www.barovezidle.eu

Další související informace

Barové židle

židle,barové židle, italské židle,design – Opravdu jsme pečlivě naslouchali klientům a jejich potřebám a zjistili jsme, jak je důležité, aby sezení nebylo jen funkční - pohodlné, ergonomické, kvalitní nebo naopak estetické, stylové, zapadající do konceptu, ale aby v tom nejlepším případě splňovalo všechny požadavky v jednom úžasném produktu.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Komfort-nábytok

Sedacie súpravy,Jedálne,Stoličky, Barové stoličky – Velkoobchod a maloobchod s nábytkom dovoz z Belgicka, Holandska, Nemecka predaj sedacích súprav, jedálni,obývacích zostáv,nábytku z vysokého lesku, stoličiek, predsieni, svietidiel, komody, TV-stolíky, konferenčné stolíky, jedálenské stoly, nábytok zo skla, doplnky...

Načítání trvalo 0.2578 sekund.