+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ibis Interier

Klíčová slova: věstavěné skříně,skříně,skříně na míru

E-mail: ibis@ibisinterier.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2008

Popis: Vestavěné skříně jsou navrženy tak, aby využily maximálně daný prostor. Využijte naší online kalkulačky pro výběr vestavěné skříně na míru. Přednostmi naší firmy jsou především vysoká kvalita použitého materiálu a individuální přístup ke každé zakázce.

Web: www.ibisinterier.cz/

Další související informace

Vestavěné skříně

skříně, na míru, vestavěné, nábytek, úklid – Zaměříme a navrhneme pro vás vestavěné skříně, které dokonale využijí prostor ve vašem bytě. Ušetříte tolik potřebné místo a navíc získáte moderní a funkční nábytek. Získejte nábytek na míru s jedinečným vnitřním uspořádáním a originálním řešením pro oblečení, obuv, ale i předměty pro domácí úklid.

Vestavěné skříně - prakti

vestavěné skříně, skříně na míru, vestavěné skříně – Vestavěné skříně sice nejsou horkou novinkou, nicméně v posledních letech získaly na oblíbenosti. Náš web vznikl proto, aby poradil všem zájemcům o vestavěné skříně s jejich výběrem. Vybrat tu správnou vestavěnou skříň totiž není nic snadného.

BEST INTERIER

vestavěné skříně, venkovní terasy – Nabízíme služby v oblasti realizace interiérů, zahradních staveb a venkovních teras. V naší nabídce naleznete realizaci vestavěných skříní, kuchyňských linek na míru, výrobu a montáž interiérových dveří a výrobu dalšího interiérového vybavení Pokládáme a renovujeme podlahové krytiny. Vyrábíme nábytek na míru.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.