+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ibis Interier

Klíčová slova: věstavěné skříně,skříně,skříně na míru

E-mail: ibis@ibisinterier.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2008

Popis: Vestavěné skříně jsou navrženy tak, aby využily maximálně daný prostor. Využijte naší online kalkulačky pro výběr vestavěné skříně na míru. Přednostmi naší firmy jsou především vysoká kvalita použitého materiálu a individuální přístup ke každé zakázce.

Web: www.ibisinterier.cz/

Další související informace

Vestavěné skříně

vestavěné skříně, infrasauny – Vestavěné skříně jsou ideálním řešením do každého interiéru. Je jedno zda bojujete s nedostatkem místa ve Vašem maličkém bytě či kanceláři. Infrasauna je novým systémem v termoterapii. Vedle klasického saunování můžete využít infrakabiny, kde dochází k prohřívání lidského těla pomocí přenosu tepla infrazářením.

Pohodný výběr skříně na m

skříně na míru, vestavěné skříně, originální skřín – Skříně na míru mají široké využití. Vestavěné skříně, šatny, a další. Jenže jak spolehlivě vybrat parametry skříně na míru, a jejího dodavatele? Navštivte náš web, kde naleznete rady od našich partnerů v oboru. Výběr skříně na míru bude snadnější.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Načítání trvalo 0.3277 sekund.