+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační portál nejen o bydlení

Klíčová slova: byt. dům, zahrada, bydlení

E-mail: info168@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2013

Popis: Informační portál Byt-dum-zahrada.eu vám přináší zajímavé informace nejen ze světa bydlení. Naleznete zde informace jak si vylepšit byt, dům i zahradu. Zajímavé typy do interiéru i exteriéru. Nebojte se experimentovat a podívejte se na zajímavé tipy a triky z oblasti bydlení. S naším portálem je bydlení hra.

Web: byt-dum-zahrada.eu/

Další související informace

Moderní stylový domov

doplňky, dům, byt, zahrada, – Stylový domov nabízí doplňky pro Váš byt i dům. Naleznete zde široký sortiment výrobků z různých materiálů od předních českých výrobců, ale rovněž i od významných zahraničních firem. Přejeme příjemný nákup.

EURO Mobilní domy

mobilní domy, mobilní dům, mobilheimy, bydlení – Nabízíme mobilní domy vybavené kompletní kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem s velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, moderním sprchovým koutem a WC. Stejně tak mobilheimy přímo určené pro podnikatelské účely, jako například kanceláře, prodejny, kadeřnictví, rychlé občerstvení, apod. Námi nabízené mobilní domy jsou určeny hlavně k sezonnímu bydlení a po revitalizaci i k celoročnímu. Celoroční mobilheimy lze snadno připravit, pokud se běžné mobilheimy dodatečně zateplí, vymění se jednoduchá okna za dvojitá, zaizolují se přívody vody a dovybaví se např. topením na tuhá paliva. Po těchto úpravách bude mobilní dům, mobilheim, připraven pro celoroční obývání.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.