+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Infrasauna shop

Klíčová slova: Infrasauna, infrasauny, sauna, sauny

E-mail: sauna@lexur.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2012

Popis: Distribuce po ČR a SK, Sauna, infrasauna, sauny, infrasauny, saunování, domácí sauny, infrasauny do bytu a domu. Infrasauny Grand De Luxe, Lexur. Infrasauny Cedr, Infrasauny hemlock, Infrasauny pro 1, 2, 3 a 4 osoby, rohové infrasauny. Ionizátor, světelná terapie. Doprava a montaž zdarma.

Web: infrasauna-shop.cz

Další související informace

Sauny Salus, prodej saun

sauny, sauna, rodinné sauny, domácí sauny, prodej – Sauny Salus vyrábí a projektuje sauny a infrasauny všech typů, včetně příslušenství. Přesvěčte se kvalitě největšího výrobce saun v ČR - Sauny Salus. Firma Vlastimil Sládek se od svého založení specializuje na vývoj, výrobu a prodej saunových kamen, saunových kabin a příslušenství saun. Své sídlo má firma v Ostravě a v Praze, kde si můžete prohlédnout největší stálou výstavu saun v ČR.

PROFIHEATING s.r.o.

profiheating, infrapanely, infrasauny, infratopení – Nabízíme nízkoenergetické infračervené topné systémy a infrasauny - infratopení, infravytápění, nástěnné topné obrazy a infrasauny včetně veškerého příslušenství, bezplatného návrhu a montáže. Působnost po celé republice.

Infrasauny Marimex, Grand

Sauna, infrasauna, sauny, infrasauny, infrasauna p – Prodej a montáž značkových infrasaun Marimex, Brilix, Grand De Luxe s montáží po celé republice. Sauny, infrasauny. Keramické a karbonové zářiče, infrasauny s ionizátorem. Infrasauna je dřevěná kabina, ve které jsou umístěny speciální zářiče. Bývá většinou prostorově menší než sauna finská, vyznačuje se nízkou spotřebou elektrické energie a rychlým vyhřátím, a to za 5- 10 minut.

Načítání trvalo 0.0948 sekund.