+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

infrasystémy s.r.o.

Klíčová slova: infrapanely, sálavé panely, vytápění, vytápění RD

E-mail: info@infrasystemy.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2013

Popis: Infrapanely Heatwell vám zaručují správnou volbu systému vytápění s nízkými provozními i pořizovacími náklady. Sálavé panely Heatwell jsou hlavním zdrojem vytápění a díky technologii carbon-niklového topného článku jsou technologickou novinku na trhu s infrapanely. Příznivá cena, zajímavý design a jistota správné volby. Nechte si zdarma zpracovat návrh na sálavé vytápění. Infratopení je vhodné do většiny staveb, vysouší zdivo a je vhodné i pro alergiky.

Web: www.heatwell.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla, topení, vytápění, klimatizace – Tepelná čerpadla pro rodinné a nízkoenergetické domy. Tepelná čerpadla šetří náklady. Tepelné čerpadlo pro vytápění domů, bytů, ohřev teplé vody a bazénů. Dají se použít i jako efektní klimatizace. Významě šetří rodinný rozpočet a finance.

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla, vytápění, topení – Tepelné čerpadlo je velmi efektivní zdroj tepla vhodný pro moderní rodinné domy. Pomocí tepelného čerpadla můžete topit, ohřívat užitkovou vodu nebo bazén. Systémy země-voda a vzduch voda lze použít pro nové domy i rekonstrukce.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Načítání trvalo 0.2541 sekund.