+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

infrasystémy s.r.o.

Klíčová slova: infrapanely, sálavé panely, vytápění, vytápění RD

E-mail: info@infrasystemy.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2013

Popis: Infrapanely Heatwell vám zaručují správnou volbu systému vytápění s nízkými provozními i pořizovacími náklady. Sálavé panely Heatwell jsou hlavním zdrojem vytápění a díky technologii carbon-niklového topného článku jsou technologickou novinku na trhu s infrapanely. Příznivá cena, zajímavý design a jistota správné volby. Nechte si zdarma zpracovat návrh na sálavé vytápění. Infratopení je vhodné do většiny staveb, vysouší zdivo a je vhodné i pro alergiky.

Web: www.heatwell.cz

Další související informace

ASTRA - kotle

Kotle, kotle na uhlí, kotle na dřevo, vytápění – Kotle pro vytápění rodinných domů a menších průmyslových objektů. Kotle na uhlí, dřevo, plyn, elektrokotle, na štěpky, peletky. Nabízíme značky DAKON, OPOP, PROTHERM, SLOKOV, VIADRUS, BAXI, Junkers aj.

Tepelná čerpadla

Tepelná, čerpadla, vzduch, voda, vytápění – Vytápění domů tepelným čerpadlem vzduch voda šetří náklady. Tepelná čerpadla vzduch voda nepotřebují vrt, nabízí úsporné topení pro rodinný dům, ohřev vody i pro bazény a klimatizaci.. Čerpání tepla ze vzduchu umožňuje kromě topení ohřev teplé vody také a klimatizaci či chlazení při součastných finančních úsporách.

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.