+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. arch. Lucia Majerová

Klíčová slova: návrh,bytu,architekta,studie,vizualizace,projekt

E-mail: info@area-interier.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2011

Popis: AREA - prostor pro architekturu, interiéry a nábytkový design. Kompletní nabídka architektonických služeb, projekce, vizualizace, nábytek na míru. Poradenství a konzultační služby nejen v oblasti interiérového designu. Individuální přístup k zakázce.

Web: www.area-interier.cz/

Další související informace

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

ABC Zahrady

návrh, realizace, údržba, zahrad,uherské, hradiště – ABC Zahrady se zabývá návrhem, vizualizací,realizací a údržbou zahrad v Uherském Hradišti a okolí. Okrasné zahradnictví Spytihněv (mezi Zlínem a Uherským Hradištěm)- pěstování a prodej okrasných dřevin.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.