+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. arch. Lucia Majerová

Klíčová slova: návrh,bytu,architekta,studie,vizualizace,projekt

E-mail: info@area-interier.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2011

Popis: AREA - prostor pro architekturu, interiéry a nábytkový design. Kompletní nabídka architektonických služeb, projekce, vizualizace, nábytek na míru. Poradenství a konzultační služby nejen v oblasti interiérového designu. Individuální přístup k zakázce.

Web: www.area-interier.cz/

Další související informace

Prodej bytů Prostějov

prodej,byt,bytů,mlýnská,Prostějov,nízkoenergetický – První nízkoenergetický dům, který vzniká v klidné lokalitě blízko centra města Prostějov. Projekt bytového domu v Prostějově na Mlýnské ulici ctí a splňuje veškeré požadavky nejvyšších standardů na prostorné moderní bydlení. Prodej bytů zahájen.

Italský nábytek

italský nábytek, italské sedačky, sedačky, nábytek – Italský nábytek a italské sedačky ( čalouněné a kožené sedací soupravy ), tapety na zeď, postele z masivu, široký výběr z nábytkových řad do interiéru. Italský nábytek a italské sedačky, doplněk do interiéru, kanceláře i hotelu.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.