+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. arch. Lucia Majerová

Klíčová slova: návrh,bytu,architekta,studie,vizualizace,projekt

E-mail: info@area-interier.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2011

Popis: AREA - prostor pro architekturu, interiéry a nábytkový design. Kompletní nabídka architektonických služeb, projekce, vizualizace, nábytek na míru. Poradenství a konzultační služby nejen v oblasti interiérového designu. Individuální přístup k zakázce.

Web: www.area-interier.cz/

Další související informace

Projekty rodinných domů

projekt,projekt domu,projekty domů,projekty – Internetový katalog projektů a studií rodinných domů od dodavatelů působících na českém trhu. Hledání podle různých parametrů - zadejte své požadavky a vyberte si nejlepší projekty, které přesně odpovídají vašim představám.

vizualizace

vizualizace, modely, návrhy, fasády – Nabízíme Vám kompletní servis po grafické stránce pro Váš dům, interiér, zahradu atd. Specializujeme se na návrh, vizualizace, animace, virtuální průchody, modely a případně i stavební řešení. Návrhy interiérů, exteriérů, vizualizace, animace, 3D modely i fyzické modely, stavební projekty

Prodej bytů Prostějov

prodej,byt,bytů,mlýnská,Prostějov,nízkoenergetický – První nízkoenergetický dům, který vzniká v klidné lokalitě blízko centra města Prostějov. Projekt bytového domu v Prostějově na Mlýnské ulici ctí a splňuje veškeré požadavky nejvyšších standardů na prostorné moderní bydlení. Prodej bytů zahájen.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.