+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. arch. Lucia Majerová

Klíčová slova: návrh,bytu,architekta,studie,vizualizace,projekt

E-mail: info@area-interier.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2011

Popis: AREA - prostor pro architekturu, interiéry a nábytkový design. Kompletní nabídka architektonických služeb, projekce, vizualizace, nábytek na míru. Poradenství a konzultační služby nejen v oblasti interiérového designu. Individuální přístup k zakázce.

Web: www.area-interier.cz/

Další související informace

vizualizace interiérů

Vizualizace,Interiér,Exteriér,Projekt,Stavba – Zabýváme se zpracováním 3D vizualizací interiérů, stavebních a developerských projektů . Děláme individuální návrhy interiéru včetně 3D vizualizace. Naše 3D vizualizace bude vždy originálním a individuálním řešením Váších potřeb.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.