+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Jiří Bareš , Provapo

Klíčová slova: mobilní toalety, kadibudky, mobilní wc

E-mail: info@provapo.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2013

Popis: Vyrábíme a prodáváme ekologické chemické mobilní toalety a vnitřní i vnější kadibudky. Toalety mají splachovací a vyčerpávací systém.Naše firma BAPA vznikla již v roce 1991.WC dopravní službou dodáváme do všech koutů ČR, jsme již WC dodávali do přilehlých států ČR a do Francie pro státní zakázky armády. Nabízíme tímto cenově přijatelnou alternativu, která vyhovuje již řadě tisíců uživatelů a neškodí životnímu prostředí.

Web: www.provapo.cz/

Další související informace

GSMPress mobilni telefony

mobilni telefony, novinky recenze – GSM Press je celosvětový poskytovatel důležitého mobilního zpravodajství a kvalitních recenzí mobilních telefonů. Vždy se snažte o to, abyste před zakoupením nového mobilního telefonu získali co nejvíce relevantních informací. Ve všech článcích jsme objektivní, na naše redaktory není kladen žádný tlak ze strany výrobců či prodejců. Najdete zde i srovnání a kontrolu cen, specifikace a vše další, co jste o mobilech chtěli kdy vědět.

EURO Mobilní domy

mobilní domy, mobilní dům, mobilheimy, bydlení – Nabízíme mobilní domy vybavené kompletní kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem s velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, moderním sprchovým koutem a WC. Stejně tak mobilheimy přímo určené pro podnikatelské účely, jako například kanceláře, prodejny, kadeřnictví, rychlé občerstvení, apod. Námi nabízené mobilní domy jsou určeny hlavně k sezonnímu bydlení a po revitalizaci i k celoročnímu. Celoroční mobilheimy lze snadno připravit, pokud se běžné mobilheimy dodatečně zateplí, vymění se jednoduchá okna za dvojitá, zaizolují se přívody vody a dovybaví se např. topením na tuhá paliva. Po těchto úpravách bude mobilní dům, mobilheim, připraven pro celoroční obývání.

Mobilní domy Jižní Čechy

mobilní domy, mobilheimy, mobilní domy celoroční, – Naše společnost se zabývá dovozem, prodejem a revitalizací mobilních domů(mobilheimů)vyrobených v zemích západní Evropy. Našim klientům navíc nabízíme kompletní přestavbu sezónního mobilního domu na celoroční.

Načítání trvalo 2.6552 sekund.