+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Jiří Bareš , Provapo

Klíčová slova: mobilní toalety, kadibudky, mobilní wc

E-mail: info@provapo.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2013

Popis: Vyrábíme a prodáváme ekologické chemické mobilní toalety a vnitřní i vnější kadibudky. Toalety mají splachovací a vyčerpávací systém.Naše firma BAPA vznikla již v roce 1991.WC dopravní službou dodáváme do všech koutů ČR, jsme již WC dodávali do přilehlých států ČR a do Francie pro státní zakázky armády. Nabízíme tímto cenově přijatelnou alternativu, která vyhovuje již řadě tisíců uživatelů a neškodí životnímu prostředí.

Web: www.provapo.cz/

Další související informace

Mobily, elektronika - Bes

mobil, mobily, mobilní telefony, telefony, – Online obchod nabízí mobilní telefony, MP3 přehrávače, GPS navigace, fotoaparáty a elektroniku značek Nokia, Sony Ericsson, Motorola, LG, Samsung, Siemens, HTC, Apple. Dodání do 48 hodin, záruka vrácení peněz, nad 3000 Kč doprava zdarma.

Liloma s.r.o., Mobilplane

Mobilní telefony, on-line prodejci, eshop, elektro – Spolehlivý e-shop se širokým sortimentem mobilních telefonů a příslušenství značek Nokia, LG, Samsung, Sony Ericsson, HTC a dalšími. Patříme mezi nejlevnější na trhu. Prodej i na splátky. Většinu zboží držíme skladem a expedujeme do 48 hodin.

Mobilní verze webu

mobilní verze – Mobilní verze webu od společnosti Pixelfield zpřístupní Vaše stránky uživatelům netbooků, tabletů a mobilů, což usnadní život Vám i Vašim zákazníkům. Pixelfield nabízí jak vytvoření kompletní mobilní verze webu od začátku, tak upravení již existujících stránek, aby byly dostupné z mobilu i tabletu.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.