+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing.arch.Petr Lédl - architektura, projektování

Klíčová slova: architektura, urbanismus, studie, projektování, re

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2012

Popis: Naše firma se zabývá architektonickými návrhy a projekčními pracemi od studie přes dokumentaci ke stavebnímu řízení až po realizaci. Profesionální přístup od roku 1993.Naše firma se zabývá architektonickými návrhy a projekčními pracemi od studie přes dokumentaci ke stavebnímu řízení až po realizaci. Profesionální přístup od roku 1993.

Web: www.archledl.cz

Další související informace

Zahradní architektura

zahrada,zahrady,zahrad,architektura,architektůra – Nabízíme komplexní služby v oblasti zahradní a krajinné tvorby: zahradní architektura, návrhy zahrad, údržba zahrad, parků a krajinných prvků. Tak navštivte náš nový web ještě dnes, vždyt krásnou zahradu chce přece každý.

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Own Home - portál o bydle

Architektura,bydlení,design,interiéry,e-shop – Internetový portál o bydlení, architektuře i designu. Poskytujeme prostor pro výměnu informací souvisejících se stavebnictvím, architekturou a designem. Jsme nejen pro odborníky z profese, ale i pro laickou veřejnost. Architektům, projektantům a stavitelům nabízí portál možnost účinné internetové prezentace svých prací a produktů. Naleznete zde: katalog firem, katalog nemovitostí, inzerce realit, inspiraci ze světa bydlení a designu, českou i světovou architekturu, rady a návody, videa, návrhy smluv a e-shop s designovým zbožím.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.