+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing.arch.Petr Lédl - architektura, projektování

Klíčová slova: architektura, urbanismus, studie, projektování, re

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2012

Popis: Naše firma se zabývá architektonickými návrhy a projekčními pracemi od studie přes dokumentaci ke stavebnímu řízení až po realizaci. Profesionální přístup od roku 1993.Naše firma se zabývá architektonickými návrhy a projekčními pracemi od studie přes dokumentaci ke stavebnímu řízení až po realizaci. Profesionální přístup od roku 1993.

Web: www.archledl.cz

Další související informace

Office Interier

kancelářský nábytek, židle, sedačky, projektování – Office Interier Vám nabízí široký sortiment luxusního kancelářského nábytku, ale také vybavení pro kanceláře typu open space či recepce. Klientům nabízíme komplexní služby v oblasti návrhu a realizace vybavení interiérů kancelářských prostor.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.1226 sekund.