+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing.arch.Petr Lédl - architektura, projektování

Klíčová slova: architektura, urbanismus, studie, projektování, re

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2012

Popis: Naše firma se zabývá architektonickými návrhy a projekčními pracemi od studie přes dokumentaci ke stavebnímu řízení až po realizaci. Profesionální přístup od roku 1993.Naše firma se zabývá architektonickými návrhy a projekčními pracemi od studie přes dokumentaci ke stavebnímu řízení až po realizaci. Profesionální přístup od roku 1993.

Web: www.archledl.cz

Další související informace

Zahradní architektura

zahrada,zahrady,zahrad,architektura,architektůra – Nabízíme komplexní služby v oblasti zahradní a krajinné tvorby: zahradní architektura, návrhy zahrad, údržba zahrad, parků a krajinných prvků. Tak navštivte náš nový web ještě dnes, vždyt krásnou zahradu chce přece každý.

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.0680 sekund.