+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Insklo - interiérové skle

Klíčová slova: Interiérové; skleněné obklady; dekorativní sklo; l

E-mail: obchod@insklo.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2010

Popis: Návrhy a realizace interiérového dekorativního skla do kuchyní, koupelen, bytu a kanceláří. Široká možnost využití pro skleněné obklady, skleněné příčky, sprchové kouty, šatní skříně a další plochy. Vrtání, kalení, tvarování skla.

Web: www.insklo.cz

Další související informace

Klimavazy.cz

klimavázy, skleněné nádoby, orchideje, phalenopsis – Prodej a výroba skleněných nádob pro pěstování orchidejí phalenopsis v hydroponii. Ručně vyráběné vázy různých tvarů pro zkrášlení vašeho domu, bytu či kanceláře.Prodej a výroba skleněných nádob pro pěstování orchidejí phalenopsis v hydroponii. Ručně vyráběné vázy různých tvarů pro zkrášlení vašeho domu, bytu či kanceláře.

Malované sklo

Malované sklo, malování na sklo, dekorativní sklo, – Michaela Slatinská - Malované sklo, malování na sklo Malování na sklo! Nabízíme stylové ručně malované obrázky na sklo, originální skleněné výrobky, skleněné dekorativní sklo a bytové skleněné dekorace a dopňky.

Dřevěné brikety a pelety

dřevěné brikety, dřevěné pelety, dřevěné brikety l – Lisované dřevěné brikety a peletky jsou ekologické palivo, které se vyrábí zejména z odpadních surovin při dřevovýrobě (piliny, hobliny, případně i drcená kůra). Prodej a rozvoz dřevěných briket. Dřevěné brikety a pelety

Načítání trvalo 0.0868 sekund.