+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

instalace bezpečnostních

Klíčová slova: alarm,alarmy,zabezpečovací,zařízení,bezpečnost

E-mail: info@jmesystems.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Nosným prvkem naší činnosti je projektování a následná realizace systémů zabezpečení ať už budov nebo venkovních prostranství.Nabízíme montáž drátových i bezdrátových alarmů pro rodinné domy i firmy ve všech kategoriích důležitosti s možností integrace kamerového nebo přístupového systému. Nabízíme kompletní servis včetně zajištění bezplatného napojení na PCO a pravidelné revize a kontroly systému pro potřeby pojišťoven.

Web: www.jmesystems.cz

Další související informace

Alarmy do domu

alarmy, do, domů, bezpečnostní, fólie – Provádíme montáž a servis alarmů do domů bytů a chat. Dále u nás lze objednat montáž a servis kamerových a docházkových systémů a bezpečnostních fólií na okna. Pro výrobky firmy Jablotron máme osvědčení pro montáž a jsme výrobcem doporučováni jako montážní firma pro Prahu 9.

alarmy, kamerové systémy

alarmy, kamerové systémy, zabezpečovací technika, – montáže alamů, montáže kamerových systémů, alarmy, kamerové systémy, zabezpečovací technika, alarmy Brno, kamerové systémy brno, satelitní technika, přístupové systémy, televizní technika, satelity Brno

Načítání trvalo 0.0555 sekund.