+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

instalace bezpečnostních

Klíčová slova: alarm,alarmy,zabezpečovací,zařízení,bezpečnost

E-mail: info@jmesystems.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Nosným prvkem naší činnosti je projektování a následná realizace systémů zabezpečení ať už budov nebo venkovních prostranství.Nabízíme montáž drátových i bezdrátových alarmů pro rodinné domy i firmy ve všech kategoriích důležitosti s možností integrace kamerového nebo přístupového systému. Nabízíme kompletní servis včetně zajištění bezplatného napojení na PCO a pravidelné revize a kontroly systému pro potřeby pojišťoven.

Web: www.jmesystems.cz

Další související informace

Antény servis

antény,satelity,alarm,kamery – Instalujeme, seřizujeme, opravujeme. Kompletní digitální rozvody, servis a instalace na klíč. Pozemní digitální vysílání, satelitní vysílání CZ-link, GITAL. Hlídání pomocí kamerového systému, zabezpečení objektů alarmy. Set to box, Skylink, Digi-TV.

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Načítání trvalo 0.3151 sekund.