+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

instalace bezpečnostních

Klíčová slova: alarm,alarmy,zabezpečovací,zařízení,bezpečnost

E-mail: info@jmesystems.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Nosným prvkem naší činnosti je projektování a následná realizace systémů zabezpečení ať už budov nebo venkovních prostranství.Nabízíme montáž drátových i bezdrátových alarmů pro rodinné domy i firmy ve všech kategoriích důležitosti s možností integrace kamerového nebo přístupového systému. Nabízíme kompletní servis včetně zajištění bezplatného napojení na PCO a pravidelné revize a kontroly systému pro potřeby pojišťoven.

Web: www.jmesystems.cz

Další související informace

Antény servis instalace

satelity,antény,cctv,alarmy,kamery – Instalujeme televizní, satelitní antény, Skylink, CS link, Hdtv, set top box (digitální vysílání). Opravy satelitů, seřízení antény, kamerové systémy. Zabezpečení objektů, alarmy. Návrhy, poradenství pro problémové oblasti. Servis, opravy, instalace.

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Načítání trvalo 0.0814 sekund.