+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

instalace moderního osvětlení

Klíčová slova: svítidla, osvětlení, návrhy, design, moderní

E-mail: navrhyosvetleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2012

Popis: Naše společnost Vám na základě dlouholetých zkušeností v oboru může nabídnout komplexní servis při řešení designového i technického osvětlení interiérů a exteriérů. Nabízíme designové osvětlení pro byty, rodinné domy, kanceláře, obchodní prostory, hotely a další.

Web: www.navrhyosvetleni.cz

Další související informace

PREZENT.CZ

svítidla, osvětlení, lustry, žárovky, zářivky – PREZENT.CZ - osvetlenisvitidla.cz - nákup osvětlení levně z pohodlí domova. NAbízíme svítidla, lustry, osvětlení. 99% položek skladem = dodávka do 48 hodin. Dále nabízím značky: Jupiter, LUXERA, ARGON.

Italský designový nábytek

italský nábytek, nábytek, design, moderní nábytek – Magazín TOPbydlení.info se věnuje aktuálním trendům v moderním interiéru. Inspiraci hledáme hlavně u italského designu a italského designového nábytku, jehož nové řady Vám pravidelně představujeme.

Zahradní osvětlení

světla, svítidla, osvětlení, zahradní svítidla, – Webová stránka věnovaná zahradním svítidlům světoznámých výrobců. Přináší rady, jak vhodné zahradní osvětlení vybrat. Osvětlení terasy, zahradních cest, schodů a případně i osvětlení bazénů a jezírek bychom měli plánovat již při plánování zahrady. Všechna značková zahradní svítidla jsou testována na použití v náročných povětrnostních podmínkách. Jsou odolná větru, dešti, prachu, rose, sněhu i námraze. Splňují všechny evropské bezpečností normy a mají potřebné certifikáty.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.