+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

instalace moderního osvětlení

Klíčová slova: svítidla, osvětlení, návrhy, design, moderní

E-mail: navrhyosvetleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2012

Popis: Naše společnost Vám na základě dlouholetých zkušeností v oboru může nabídnout komplexní servis při řešení designového i technického osvětlení interiérů a exteriérů. Nabízíme designové osvětlení pro byty, rodinné domy, kanceláře, obchodní prostory, hotely a další.

Web: www.navrhyosvetleni.cz

Další související informace

Šarapatka Light Studio

svítidla, osvětlení – Šarapatka Light Studio poskytuje komplexní servis v oblasti osvětlovací techniky, od projektového návrhu až po montáž svítidel a příslušenství. Studio pro světelnou techniku a katalog svítidel, dodávky svítidel z oblasti osvětlovací techniky.

Osvětlení-massive

svítidla, osvětlení, massive, philips – Svítidla Massive Lighting - evropská jednička na trhu osvětlovací techniky spojila svojí budousnost s gigantem Philips Lighting. Naši zákazníci tak získali garanci kvality. Svítidla a osvětlení Massive dodáváme v termínu 3-7dnů .

Hagos osvětlení s. r. o.

světla, osvětlení,svítidla, světlo, design, hagos – Výhradní dovozce designovych svitidel pro ČR a SR značek Fabbian, Fontanaarte, Catellani&Smith, Cariboni/Fivep, Slide nebo Luceplan a dalších italských značek. Přijďte, rádi vám představíme naše produkty osobně.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.