+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inteligentní lampy Waldma

Klíčová slova: Nabízíme stojanové lampy Waldmann, lampičky stolní

E-mail: info@pint.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2011

Popis: Nabízíme stojanové lampy Waldmann, lampičky stolní, montovatelné na stůl, závěsná svítidla, nástěnná svítidla. Lampy Waldmann se starají o správné osvětlení pracovní plochy, prokazatelně výrazně šetří energii. Technologie nepřímého světla.

Web: www.waldmann-lampy.cz

Další související informace

Výstavba solných jeskyní

solná jeskyně výstavba sůl relax solné lampy – Specializujeme se na provoz a výstavbu solných jeskyni v celé ČR i zahraničí. Dlouholeté zkušenosti s výstavbou a provozováním solných jeskyní dokážeme nyní zhodnotit ve vysoké kvalitě provedení a důrazu na spokojenost zákazníka. Postavíme pro Vás jedinečnou solnou jeskyni na klíč dle Vašich představ v jakémkoliv prostoru, který však musí splňovat určité podmínky.

Půjčovna lešení, malby a

Nabízíme profesionální služby jako malby interiéru – Půjčovna lešení své služby poskytuje v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Naše půjčovna lešení nabízí pronájem pojízdného hliníkového lešení. Malby a nátěry zajišťujeme včetně drobných zednických oprav s částečným nebo kompletním úklidem.

Osvětlovací zařízení pro Váš dům

lustry, lampy, stojací lampy, stolní lampy – Pro Váš domov i kancelář nabízíme lustry, lampy, stojací lampy, stolní lampy a další osvětlovací zařízení. Naše ceny potěší každého a pohodlná navigace po naších stránkách Vám usnadní vyhledání zboží.

Načítání trvalo 3.6273 sekund.