+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INTERIER-SHOP ... originá

Klíčová slova: interiér, design, tisk, koberce, keramické obklady

E-mail: info@interier-shop.com

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2012

Popis: Revoluce v interiéru. Naprosto unikátní e-shop, provozovaný přímým výrobcem, kde naleznete velký výběr originálních interiérových prvků s potiskem jakéhokoli motivu dle vašeho výběru. Mezi nejprodávanější produkty patří keramické obklady, koupelnové závěsy, zástěny, designové koberce nebo tapisérie, nábytkové dveře, rolety, žaluzie, velkoplošné obrazy – klasické, skleněné, podsvícené.

Web: www.interier-shop.com/

Další související informace

Sandstudios-grafika DTP

grafický design, sazba, DTP, webdesign, animace – Specializujeme se především na služby v oblasti grafického designu, zlomu a sazby různých dokumentů. Máme bohaté zkušennosti s grafickým zpracováním i zlomem knih a časopisů. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky na tvorbu internetových prezentací. Pomůžeme Vám úspěšně podnikat na Internetu. Vaše www stránky budou nejen skvěle vypadat ale zároveň obsadí přední místa ve vyhledávačích jako je např. Google nebo Seznam.cz. Naším cílem je postavit pro Vás webovou prezentaci nebo internetový obchod, který Vám bude vydělávat a přivede nové spokojené zákazníky. O Vaše www stránky se postaráme od začátku ? od registrace domény a hostingu až po navržení vhodných propagačních textů (copyrighting) a udržování nejlepších možných pozic ve vyhledávačích. Umíme navrhnout korporátní identitu včetně loga, firemních tiskovin, profilu společností či výročních zpráv. Navrhneme plakáty a letáky pro kulturní akce, obaly na CD nebo jiné podobné tiskoviny. Zajišťujeme kompletní služby v oblasti DTP, jako např. veškeré úpravy či retuše obrázků, skeny, předtiskovou přípravu. V případě zájmu vše spojíme s kompletní tiskovou produkcí a supervizí zakázky. Působíme sice v Praze, ale zakázku dodáme de facto po celém světě. Zajistíme fotografické služby jakéhokoliv typu, máme k disposici zkušené fotografy, ale i režiséry pro Vaše reklamní spoty. Na přání klienta ozvučíme reklamu, nebo vytvoříme radio-spoty popř. jiná audiovisuální díla. Připravíme výrobu všech tiskovin. Pro Vaši zakázku vybereme nejvhodnější tiskárnu a postaráme se o to, aby jste dostali hotové tiskoviny ?na klíč? až do Vaší firmy nebo domova. To vše v maximální kvalitě a rychlosti, spojené s příjemnou cenou.

Laserové gravírování

velkoplošný tisk, řezaná reklama, laserové gravíro – Jsme přímým výrobcem PVC bannerů, billboardů, transparentů, MASH bannerů a veškerých dalších poutačů. Díky nejmodernějším technologiím jsme schopni nabídnout bezkompromisní kvalitu za velice atraktivní ceny.

Bydlení a Styl.cz

bydlení, styl, design, interiér, doplňky, koupelna – Inspirace pro Váš domov. Najdete zde tipy jak si zútulnit bydlení a zahradu. Zajímáte se o bydlení v novém a vlastním? Reality a nemovitosti od developerů. Více informací najdete na http://www.bydleniastyl.cz

Načítání trvalo 3.1433 sekund.