+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérové dekorace

Klíčová slova: Fatboy sedací vaky pytle hedvábí Marimekko

E-mail: decolini@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Interiérové dekorace, sedací vaky a pytle Fatboy, dopňky Marimekko - hrnečky, talíře, ubrusy, zástěry, konvice a další, originální dekorace z ručně malovaného hedvábí Decolini Silkdesign - záclony, polštáře, paravany, stínítka.

Web: www.decolini.cz

Další související informace

Sedací vaky a pytle

sedací vak,sedací vaky,sedací pytel, sedací pytle – Kvalitní sedací vaky, pytle a křesla - Dánská SAKWA. Sedací vaky z těch nejlepších svrchních materiálů naplněné polystyrenovýmí kuličkami vysoké hustoty. Vyznačují se kvalitním zpracováním a designově atraktivními mateiály.

Sedací vaky a pytle Fatbo

sedací vaky, sedací pytle, fatboy – Dětské sedací pytle a sedací vaky značky Fatboy. Prožijte maximální uvolnění díky sedacím vakům Fatboy. Výplň tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a tak neubývají na objemu jako klasický polystyren. Praktický nilonový povlak je lehce omyvatelný a obzvláště odolný.

Sedací vaky Praha, vodáck

Sedací vaky Praha, Vodácké potřeby, Pouzdra na nož – V našich provozovnách ve městě Praha i v našem eshopu si můžete vybrat nejrůznější vodácké potřeby, tašky, sedací vaky, pouzdro na nože a mnoho dalšího. Naší specializací je zakázková výroba na míru.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.