+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérové dekorace

Klíčová slova: Fatboy sedací vaky pytle hedvábí Marimekko

E-mail: decolini@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Interiérové dekorace, sedací vaky a pytle Fatboy, dopňky Marimekko - hrnečky, talíře, ubrusy, zástěry, konvice a další, originální dekorace z ručně malovaného hedvábí Decolini Silkdesign - záclony, polštáře, paravany, stínítka.

Web: www.decolini.cz

Další související informace

Sedací vaky a pytle

sedací vak,sedací vaky,sedací pytel, sedací pytle – Kvalitní sedací vaky, pytle a křesla - Dánská SAKWA. Sedací vaky z těch nejlepších svrchních materiálů naplněné polystyrenovýmí kuličkami vysoké hustoty. Vyznačují se kvalitním zpracováním a designově atraktivními mateiály.

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů, dodáváme kancelářský a sedací – Návrhy interiérů, dodáváme kancelářský a sedací nábytek, recepce, kancelářské židle, managerská křesla, čekací zóny, doplňky. Návrhy, projekty interiéru, 3D, realizace na klíč, interiérové služby. Zapůjčíme nábytek.

ARW Line s.r.o. - sedací

sedací vaky, sedací pytle – Nabízíme sedací vaky a sedací pytle za skvělé ceny, jejichž předností je pohodlnost a estetický vzhled. Sedací vaky a sedací pytle jsou naplněny výplní, která se přizpůsobí tělu a zajistí pohodlí a stabilitu. Výběr ze spousty druhů barev.

Načítání trvalo 0.0720 sekund.