+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérové dveře, skleně

Klíčová slova: Vyrábíme a prodáváme interiérové dveře

E-mail: vavra@lixner.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2011

Popis: Vyrábíme a prodáváme interiérové dveře povrchově potažených pravou dřevěnou dýhou. Skleněné dveře nabízíme dveře bezfalcové i falcové. Vyrábíme a prodáváme interiérové dveře  povrchově potažených pravou dřevěnou dýhou. Skleněné dveře nabízíme dveře bezfalcové i falcové. Provádíme odborné montáže a servis. Na naše výrobky poskytujeme vysoké záruky.

Web: www.lixner.cz

Další související informace

Pracovní plošiny Rybáček

Prodáváme a půjčujeme montážní plošiny. – Pracovní plošiny - prodej a půjčovna. Půjčujeme montážní plošiny samohybné, na automobilovém podvozku, nůžkové, speciální, sloupové a další. Provádíme kompletní servis plošin a zdvihací techniky. Bazar - nabídka ojetých plošin.

Dětská hřiště, zahradní d

Na zakázku vyrábíme a prodáváme dětská hřiště – Na zakázku vyrábíme a prodáváme dětská hřiště, zahradní domky, altány, pergoly, zahradní nábytek, srubové domky, nářaďové domky, sauny a doplňky do zahrady (rumpály, mostky, květináče, boudy pro psy). Dále realizujeme dětská hřiště - výrobu a montáž.

Interiérové dveře

interiérové dveře,zárubně dýha, lamino a fólie – Prodáváme interiérové dveře, obložkové zárubně a stavební pouzdra pro posuvné dveře. Dřevěné, dýhované a foliované dveře a zárubně, protipožární dveře a dveře se zvýšenou bezpečností. Velký výběr skel dveří a kování. Provádíme montáž dveří a zárubní.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.