+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérové podlahy

Klíčová slova: Interiérové a průmyslové podlahy, průmyslové podla

E-mail: j.odehnal@odefloor.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2011

Popis: Interiérové a průmyslové podlahy - Firma Odefloor se zabývá aplikací podlahových systémů pro bytovou výstavbu a aplikací průmyslových podlah. Karel Řepka & Jiří Odehnal - Podlahy aplikujeme více jak 15 let.

Web: www.odefloor.cz

Další související informace

Stolařství Bartoš - Rodin

Kuchyňské linky, Interiérové dveře a zárubně, Vyba – Rodinná firma zabývajicí se výrobou zakázkového atypického nábytku.Výroba veškerého nábytku do rodinných domů i bytů po celé ČR i v zahraničí. Kuchyňské linky, Interiérové dveře a zárubně, Vybavení prodejen, Solitery, Ložnice.

Haly Brno

haly Brno, průmyslové haly v Brně, haly na prodej – V nabídce našich nemovitostí na prodej nechybí kromě domů, bytů, pozemků a komerčních objektů také exkluzivní a nestandardní nemovitosti, jako jsou průmyslové objekty a haly na prodej. haly Brno, průmyslové haly v Brně, haly na prodej a pronájem, realitní kancelář Brno.

Garážové brány

garážové brány, průmyslové brány, garážová vrata – Garážové brány Shadeon s tichým chodem, spolehlivým provozem a rychlým dodáním na míru. Výběr z mnoha designů a barevných provedení, možnost instalace pohonu bran, automatiky, okének a přechodových dveří.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.