+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérové podlahy

Klíčová slova: Interiérové a průmyslové podlahy, průmyslové podla

E-mail: j.odehnal@odefloor.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2011

Popis: Interiérové a průmyslové podlahy - Firma Odefloor se zabývá aplikací podlahových systémů pro bytovou výstavbu a aplikací průmyslových podlah. Karel Řepka & Jiří Odehnal - Podlahy aplikujeme více jak 15 let.

Web: www.odefloor.cz

Další související informace

Zametací stroje

zametací stroje, průmyslové vysavače,mycí automaty – ECOCLEAN je odborník na zametací stroje, průmyslové vysavače a mycí automaty. Zabýváme se dovozem a prodejem čisticí a úklidové techniky. Zajišťujeme komplexní sortiment úklidové techniky, zametacích strojů, průmyslových vysavačů a mycích automatů.

Efisan s.r.o. - izolace s

antistatické, samonivelační, Průmyslové podlahy, p – Specializujeme se na antistatické, samonivelační a ostatní průmyslové podlahy. Provádíme sanace betonových konstrukcí, injektáže, reprofilace, nástřiky, stěrky. Zajišťujeme polyuretanové hydroizolace stavebních a dopravních konstrukcí.

Prádelenská zařízení

Průmyslové pračky, žehliče, žehlící lisy. – Zabýváme se prodejem, montáží a servisem prádelenských zařízení, strojů pro vybavení prádelen a zařízení pro chemické čistírny. Montáž a servis průmyslové, prádelenské a čistírenské techniky. Vybavení na klíč, průmyslové prádelny a čistírny včetně poradensvtí a projektu.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.