+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérové podlahy

Klíčová slova: Interiérové a průmyslové podlahy, průmyslové podla

E-mail: j.odehnal@odefloor.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2011

Popis: Interiérové a průmyslové podlahy - Firma Odefloor se zabývá aplikací podlahových systémů pro bytovou výstavbu a aplikací průmyslových podlah. Karel Řepka & Jiří Odehnal - Podlahy aplikujeme více jak 15 let.

Web: www.odefloor.cz

Další související informace

KV. Řezáč - výroba a prod

Sítě, sportovní sítě, průmyslové sítě, – KV. Řezáč je tradičním výrobcem sítí a provaznických výrobků. Sortiment tvoří sportovní, průmyslové a ochranné sítě, včetně sítí pro hru a zábavu. Specializujeme se na pevné a trvanlivé uzlové sítě pro sportovní a průmyslové použití.

Strima Czech

šicí stroje, průmyslové stroje, žehlicí technika, – Mimořádně široká nabídka zboží, více než 100 tisíc položek. Strima nabízí průmyslové i domácí šicí stroje, řezací a žehlící techniku, technické spreje a oleje, průmyslové židle, fixační a transferové lisy a mnoho dalšího.

Obchodní a průmyslové váh

obchodní váhy, průmyslové váhy, prodej vah, poklad – Prodej obchodních vah, pokladen POS, software. Zakázkový vývoj pokladního software. Dodavame komplexni pokladni systém pro expedice, vyrobny, bary a restaurace, včetně mobilního číšníka. Prodej obchodních vah, pokladen POS, software. Zakázkový vývoj pokladního software. Dodavame komplexni pokladni systém pro expedice, vyrobny, bary a restaurace, včetně mobilního číšníka.

Načítání trvalo -96.85 sekund.