+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérové sklo

Klíčová slova: interiérové sklo

E-mail: zapis@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2012

Popis: Technika Grafosklo umožňuje potisk skla v různých kombinacích provedení barev, tvarů, fotografií atd. Elegance a nápaditost jsou hlavními jednotícími prvky vyváženosti produktů Grafosklo. Interiérové sklo je tím povýšeno na umělecké dílo.

Web: www.interierove-sklo.cz/

Další související informace

Nostalgia Shop

bytové a interiérové doplnky, darčekové predmety – Ponúkame vám rozne starožitné a umelecké veci, predmety z porcelánu, dreva, kovu, repliky nábytku, mincí, rámov, obrazov,olejomalieb starých majstrov. Ďalej ponúkame bronzové sochy, hodiny, plechové tabule, dekorácie a darčeky v štýle antik. Sme predajcami porcelánu nemeckej firmy Goebel Hummel.

Autosklo Kladno

Sklo autoskla autosklo boční zadní čelní výměna – Autosklo a náhradní díly. Provádíme výměnu autoskel na všechny typy automobilů. Měníme čelní a přední sklo, zadní skla, boční okna. Výměna autoskla na pojistnou událost ZDARMA . Montáž autofólií a střešních oken.

Podlahářství Smrček

pokládka plovoucí podlahy,montáž interiérové dveře – Prodej a pokládka plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, koberce v metráži, PVC, vinylové podlahy, linoleum, korek, parkety.Renovace parket, broušení tmelení lakování parket. Vyrovnání podkladních betonů stěrkou, montáž dřevotřísky. Montáž interiérových dveří, zárubní a kování.

Načítání trvalo 0.0957 sekund.