+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérový nábytek Donate

Klíčová slova: nábytek, interiérový nábytek

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Společnost Donate prodává interiérový nábytek z exotických i tuzemských dřevin, kožené a čalouněné sedací soupravy, bytové doplňky a dekorace.Teakový nábytek od společnosti Donate je z teakového dřeva, které je na dotek velice příjemné. Nábytek z tohoto dřeva se vyrábí v Indonesii. Konečná barva a druh povrchové úpravy však záleží jen na Vás.

Web: www.donate.cz/interierovy-nabytek/

Další související informace

Masivní nábytek

teakový nábytek, nábytek z teaku, masivní nábytek, – Vítáme vás na stránkách společnosti P + R s.r.o. Tyto stránky mají především informativní charakter, neboť celou naši nabídku teakového nábytku a doplňků si nejlépe můžete prohlédnou osobně v naší prodejně s více jak 600 m2 na Praze 5. Na tomto prostoru jsme pro Vás připravili kolekci nábytku z teaku přímo z Indonéského ostrova Javy, vyráběného ručně za použití tradičních truhlářských metod z teakového dřeva. Kolekci, kterou Vám nabízíme, pečlivě budujeme již 7 let. V této kolekci naleznete širokou nabídku exotického a koloniálního nábytku a dalších zařízení do celého bytu: rustikální nábytek, nábytek z masivu - masivní stoly a židle, teakové postele, skříně, kožené sedací soupravy, teakový sedací soupravy, lavice, komody se šuplíky, teakové stolky a další speciality tak přiznané pro Indonéský nábytek. Současně nabízíme i různé doplňky z teakového dřeva, jako jsou teak kryty na radiátory, koše na prádlo, stojany na kytky a mnoho jiných doplňků, kterými můžete zpestřit svůj domov. Proč pravě nábytek z teaku - př. teakové postele? Jak už bylo v úvodu popsáno, nábytek z teaku a teakové dřevo si pro svoji kvalitu a užitné vlastnosti získaly, mnoho spokojených spotřebitelů. Teak je výjimečné tropické houževnaté dřevo, které je ideální např. pro výrobu dřevěných teakových postelí s dlouhou životností při zajištění všech podmínek zdravého spaní. Současně toto dřevo má antibakteriální a protiplísňové účinky, proto postele z teakového dřeva jsou vhodné i pro alergiky.

Informační web o nábytku

zahradní nábytek, interiérový nábytek – Jaký typ nábytku je ten pravý pro otevřené venkovní sezení? V čem tkví výhoda masivního nábytku? To vše a mnohem více Vám přináší web Nábytek 21.století, který nabízí přehledný souhrn typů zahradního, kancelářského a interiérového nábytku.

Stylový nábytek do domu i

zahradní nábytek, interiérový nábytek – Potřebujete nový nábytek do bytu, kanceláře, nebo na zahradu? Nový web Design Nábytek nabízí komplexní přehled nábytku s širokým využitím jako relaxační sedací vaky, vysoce odolný umělý ratanový nábytek apod.

Načítání trvalo 2.0069 sekund.