+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiérový nábytek Donate

Klíčová slova: nábytek, interiérový nábytek

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Společnost Donate prodává interiérový nábytek z exotických i tuzemských dřevin, kožené a čalouněné sedací soupravy, bytové doplňky a dekorace.Teakový nábytek od společnosti Donate je z teakového dřeva, které je na dotek velice příjemné. Nábytek z tohoto dřeva se vyrábí v Indonesii. Konečná barva a druh povrchové úpravy však záleží jen na Vás.

Web: www.donate.cz/interierovy-nabytek/

Další související informace

Nábytek

Nábytek, nabytek, nábytek z masivu, sedací nábytek – Nábytek z masivu, sedací nábytek, dekorativní bytové doplňky, tapety na zeď. Moderní i stylový nábytek z masivu italských a rumunských značek. Nábytek z masivu se hodí do vil, luxusních bytů i kanceláří zařízených v klasickém stylu.

Francouzský nábytek

Francouzský nábytek, nábytek, francouzský, nábytek – Francouzský nábytek, nábytkové řady, čalouněné i kožené sedačky do bytů, kancelářských prostor, hotelů, restaurací, aj. Francouzský nábytek moderní, stylový nábytek pro náročné zákazníky. Francouzský nábytek, který oživí interiér, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, masivního dřeva a dýhy.

Přehled praktického nábyt

zahradní nábytek, interiérový nábytek – Potřebujete nový nábytek do bytu, kanceláře, nebo na zahradu? Nový web Design Nábytek nabízí komplexní přehled nábytku s širokým využitím jako relaxační sedací vaky, vysoce odolný umělý ratanový nábytek apod.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.