+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiery Blechová

Klíčová slova: látky, záclony, koberce, tapety, beroun, dárky

E-mail: blechova@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: Dekorační látky, záclony, záclonové tyče, garnýže, dekorační úvazy. Ložní povlečení, prostěradla, deky, ručníky, osušky, ubrusy. Koberce, PVC, stropní kazety, lišty Tapety. Dekorační předměty, bytové doplňky a dárky. Nabízíme zboží převážně českých a německých výrobců vysoké kvality a moderního designu.

Web: www.interiery-blechova.cz

Další související informace

Záclony, závěsy, matrace

Závěsy, záclony, matrace, latexové matrace – Internetový obchod, specializuje se na prodej kvalitních kusových i metrážních záclon a závěsů, matrací (latexových, sendvičových, pěnových a pružinových), designových doplňků do bytu. Dále nabízíme zahradní krby, nábytek , tapety, dětský nábytek. V nabídce naleznete výrobky vyrobené v EU,ale i výrobky z české produkce.

Nášlapy a koberce na schody

nášlapy, koberce, koberce na schody, koberce onlin – Mít krásnou domácnost do posledního detailu je zcela určitě snem každé hospodyňky, ale i majitele nějaké nemovitosti. Skutečnost je ovšem taková, že mnohé nemovitosti zrovna v tomto ohledu nevynikají.

DS Design Kreativ

Kovářství, zámečnictví, nábytek, tapety, dekorace, – Kovářství a zámečnictví. E-shop s designován zbožím nejen pro interiéry, nábytek, tapety, dekorace, doplňky, světla. Obchod s originálním designem nejen pro Vaše domovy.Kovářství, zámečnictví, nábytek, tapety, dekorace, doplňky, lampy, světla, fototapety, hobby, perličky, korálky, dětské.

Načítání trvalo 0.0941 sekund.