+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiery Blechová

Klíčová slova: látky, záclony, koberce, tapety, beroun, dárky

E-mail: blechova@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: Dekorační látky, záclony, záclonové tyče, garnýže, dekorační úvazy. Ložní povlečení, prostěradla, deky, ručníky, osušky, ubrusy. Koberce, PVC, stropní kazety, lišty Tapety. Dekorační předměty, bytové doplňky a dárky. Nabízíme zboží převážně českých a německých výrobců vysoké kvality a moderního designu.

Web: www.interiery-blechova.cz

Další související informace

Jan Markup - K styl

žaluzie, záclony, garnýže, závěsy, markýzy – Návrh, výroba a montáž okenních dekorací a stínící techniky. Prodáváme záclony, závěsy, garnýže, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Profesionální zpracování studie, zaměřením u zákazníka a zadáním dle Vašich potřeb s využitím moderních technologií a šíře sortimentu s vlastní výrobou, šitím na zakázku z více jak tisíce dezénů a barev, včetně montáže a servisu.

Home Design

interiéry, koberce, design bytů, home design – Zařídit si interiéry našich bytů není nikdy tak jednoduchou záležitostí, jak se může zdát. Už jen z toho důvodu, že najít pěkné koberce, vhodný nábytek nebo dobře padnoucí bytové dekorace je mnohdy i nemožné. Napovíme vám, kde načerpat nápady.

Podlahářství

Zajišťujeme prodej a pokládku PVC, koberce, dřevěn – Zajišťujeme prodej a pokládku PVC, koberce, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy, korkové podlahy. Dále dodáváme kusové koberce, objektové kobercové čtverce, elektrostatické a antistatické podlahy.

Načítání trvalo 0.2611 sekund.