+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interiery Blechová

Klíčová slova: látky, záclony, koberce, tapety, beroun, dárky

E-mail: blechova@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: Dekorační látky, záclony, záclonové tyče, garnýže, dekorační úvazy. Ložní povlečení, prostěradla, deky, ručníky, osušky, ubrusy. Koberce, PVC, stropní kazety, lišty Tapety. Dekorační předměty, bytové doplňky a dárky. Nabízíme zboží převážně českých a německých výrobců vysoké kvality a moderního designu.

Web: www.interiery-blechova.cz

Další související informace

Koberce Praha 10

Koberce Praha 10, koberce Praha, koberce, Praha 10 – Koberce Praha 10: bytové i venkovní koberce, dětské či kusové koberce. Moderní a klasické koberce, které dokáží zvýraznit interiér a zútulnit bydlení. Po zakoupení dovezeme koberce na dané místo určení, zajistíme pokládku koberce.

PRO-DOMOV.CZ

dedra, ekologická drogerie, dárky, bytové doplňky – Internetový dům obchodu českých paní a dívek. Nabídka ekologické drogerie, bytových doplňků a originálních dárků pro vaše blízké a přátele. Naším cílem je podporovat české výrobky a firmy. Jako první je společnost Dedra Inovations, která nabízí bezkonkurenční ekologickou drogerii, které věříme a doporučujeme.

Atipic interier design

nábytok na mieru, dvere, podlahy, tapety, kuchyne – Firma ATIPIC INTERIER DESIGN s. r. o. sa zaoberá komplexnou realizáciou bytových i komerčných priestorov. Naše dlhoročné skúsenosti pretvárame do kvality, nových designových trendov, kreativity. Atipic interier design, s. r. o.

Načítání trvalo 0.1019 sekund.