+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INTERIERY SCHUBERT s.r.o.

Klíčová slova: Pokládka podlahy Praha, Kuchyně na míru

E-mail: nabidka@interiery-schubert.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2010

Popis: Mezi služby, které naše firma INTERIERY SCHUBERT, s.r.o. v regionu Praha a střední Čechy nabízí, patří pokládka podlahy – pokládáme veškeré podlahové krytiny. Dále nabízíme kuchyně na míru, koupelny na míru, sedací soupravy na míru, rovněž bytové doplňky. Nabízíme komplexní služby – od zpracování návrhu až po realizaci. Děláme i malířské, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, topenářské, podlahářské a elektro práce.

Web: www.interiery-schubert.cz

Další související informace

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Garážová vrata

garážová vrata – Garážová vrata od špičkových dodavatelů. Nabízíme garážová vrata rolovací i sekční. Zdarma na místě garážová vrata zaměříme a vyrobíme podle daných požadavků. Dodací lhůta pro oba typy je 2 - 4 týdny.

Načítání trvalo 0.0792 sekund.