+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Intermezzi

Klíčová slova: interier, exteriér, dům, byt, kancelář, výroba

E-mail: info@intermezzi.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2010

Popis: Nabízíme kompletní vnitřní i vnější zastínění domova, kanceláře i výroby. Široký sortiment-rolety, žaluzie, markýzy, screeny, posuvné stěny, závěsy. Poradíme a pomůžeme navrhnout. Online poptávka, katalog látek, profesionální přístup, kalkulace, zhotovení.

Web: www.intermezzi.cz

Další související informace

Pronájem nemovitostí

pronájem, nemovitost, nemovitostí, byt, bytů, dům – Chystáte se pronajímat Váš byt? Nevíte jak na to? Vše podstatné najdete zde. Daně z příjmů, povinnosti nájemníka, revize plynu a elektřiny, stanovení výše nájmu, smlouvy. Pronajímejte nemovitost s klidem.

Stropní podhledy

stropní podhledy, podhled, strop, byt, dům, bydlen – Plánujete rekonstrukci bytu či domu, jejíž součástí bude i rekonstrukce stropu, který je vysoký, popraskaný nebo obložený dřevem? Stropní podhledy Portas jsou ideálním a bezúdržbovým řešením. Vše hotovo za jediný den bez špíny, hluku a odpadu.

Tipy a triky pro vaše poh

interiér, exteriér, bydlení, dům, zařízení – Hledáte informace jak nejlépe zařídit váš byt, dům nebo zahradu? Podívejte se na naše stránky, kde naleznete mnoho tipů a triků pro vaše bydlení. Pravidelně vydáváme nové články na zajímavá a aktuální témata.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.