+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Invence.net - žaluzie, ro

Klíčová slova: žaluzie, rolety, markýzy, košové markýzy, korbové

E-mail: info@invence.net

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2009

Popis: Horizontální a vertikální žaluzie, markýzy, rolety, japonské posuvné stěny a terasové krytí pro interirér i exteriér a mnoho dalších produktů. Profesionální montáž a servis. Kvalitní výrobky, nízké ceny. Najdeme řešení pro Vaše bydlení.

Web: invence.net

Další související informace

Žaluzie Bastidor

žaluzie, rolety – Žaluzie od nás jsou vysoce dekorativní, dodávají vašemu interiéru moderní a dokonalý vzhled. Mohou sloužit nejen jako stínící prostředek, ale například i jako předělení místnosti. Dáme vám vybrat z více variant ovládání - nabízí se ruční ovládání pomocí šňůrky a kuličkového řetízku, nebo ovládání motorové. Obě tato ovládání žaluzií jsou velmi snadná.

Žaluzie - JP

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu – Dodáváme montujeme žaluzie, rolety, markýzy a další sortiment stínící techniky.Firma ŽALUZIE JP se specializuje na kompletní služby v oblasti prodeje a montáží značkové stínící techniky od roku 2002. Nabízíme Vám řešení na míru pro Vaše byty, domy, kanceláře a provozovny. Montáž a dodávku žaluzií, rolet, markýz a další stínící techniky provádíme v Praze, v okolí Prahy a ve Středních Čechách.

KP-Stínící technika

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, plisé, – Zabýváme se dodávkou a montáží veškeré stínící a zatemňující techniky např. žaluzie,rolety,venkovní látkové stínění,markýzy,sítě proti hmyzu,zasklívání lodžií … Jsme připraveni řešit jakékoliv varianty stínění. Nabízíme cenové kalkulace zdarma.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.