+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Italera

Klíčová slova: židle,stůl,stoly,sedací nabýtek

E-mail: registrace@poski.com

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2008

Popis: Naší specializací je sedací nábytek a výroba stolů. V nabídce máme klasický i modernější italský design dřevěných a kovových židlí.

Web: www.italera.cz/

Další související informace

Lakon nábytek

nábytek, postele, kuchyně,stoly, židle – Internetový obchod s nábytkem. Prodáváme nábytek z masivu tuzemských i exotických dřevin,konferenční stoly, noční stolky, jídelní stoly, židle, taburety, sedací soupravy,kuchyňské linkysestavy ROLLPA lavice, knihovny a police i jiný rozličný sortiment vhodný do interiéru bytu. Levně A Kvalitně Od Nás.

Stoly a židle

stoly,židle,dětské stoly,kancelářské stoly – Na našich stránkách si můžete přečíst, podle čho si správně vybírat stoly a židle. Dočtete se také o druzích dětských či kancelářských stolů. Na našich stránkách si můžete přečíst, podle čho si správně vybírat stoly a židle. Dočtete se také o druzích dětských či kancelářských stolů.

Barové židle

židle,barové židle, italské židle,design – Opravdu jsme pečlivě naslouchali klientům a jejich potřebám a zjistili jsme, jak je důležité, aby sezení nebylo jen funkční - pohodlné, ergonomické, kvalitní nebo naopak estetické, stylové, zapadající do konceptu, ale aby v tom nejlepším případě splňovalo všechny požadavky v jednom úžasném produktu.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.