+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Italera

Klíčová slova: židle,stůl,stoly,sedací nabýtek

E-mail: registrace@poski.com

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2008

Popis: Naší specializací je sedací nábytek a výroba stolů. V nabídce máme klasický i modernější italský design dřevěných a kovových židlí.

Web: www.italera.cz/

Další související informace

Zidle-nabytek.cz

židle, křesla, kancelářské židle, stoly, nábytek, – Internetový specialista na prodej židlí a nábytku se zaměřením na kancelářský interiér. Prodáváme kancelářské židle a kancelářský nábytek, skříně a stoly. Dále nábytkové a interiérové doplňky. Nabízíme dopravu po celé ČR s možností montáže.

ABANICO - moderní nábytek

sedací souprava,křeslo,židle,koberec,světlo,lampa – Prodej moderního nábytku a bytových doplňků. Nabízíme designový nábytek, sedací soupravy, křesla, originální koberce, elegantní svítidla, stolní lampy, robotické vysavače CleanMate, antibakteriální vysavače Raycop, automatické bezdotykové koše, květinové obaly a další vybavení které dodá styl Vašemu domovu. NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU!

Barové židle

židle,barové židle, italské židle,design – Opravdu jsme pečlivě naslouchali klientům a jejich potřebám a zjistili jsme, jak je důležité, aby sezení nebylo jen funkční - pohodlné, ergonomické, kvalitní nebo naopak estetické, stylové, zapadající do konceptu, ale aby v tom nejlepším případě splňovalo všechny požadavky v jednom úžasném produktu.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.