+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Italský designový nábytek

Klíčová slova: italský nábytek, nábytek, design, moderní nábytek

E-mail: katalogy124@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2010

Popis: Magazín TOPbydlení.info se věnuje aktuálním trendům v moderním interiéru. Inspiraci hledáme hlavně u italského designu a italského designového nábytku, jehož nové řady Vám pravidelně představujeme.

Web: www.topbydleni.info

Další související informace

Nabytek-dreveny.com

nábytek dřevěný, stoly, židle, lavice, nábytek – Dřevěný nábytek patří poslední léta neodmyslitelně ke každé moderní zahradě. Dřevo se stalo naprosto nepostradatelným materiálem při dekoraci zahrady. Hlavní výhodou je ta, že se jedná o naprosto přírodní materiál, který dodává lidem pocit tepla a domova.

Home & Decor

keramika,svíčky,lucerny,přehozy, nábytek, Provence – Velkoobchod a maloobchod doplňků a dekorací pro Váš byt, dům i zahradu ve francouzském a skandinávském stylu. Dekorace, hodiny, bytový textil, keramika, svíčky, lucerny, přehozy, smaltové tabule, porcelánové úchytky a francouzská kosmetika z Provence. Dále nabízí francouzský masivní nábytek.

Nábytek do obýváku

Nábytek do obýváku, nabytek do obyvaku, nábytek – Nábytek do obýváku, skříně, komody i konferenční stolky z masivu. Vyrábíme nábytek dle potřep a požadavků zákazníka, nábytek do obýváku i kanceláře. Náš sortiment výrobků je široký - kuchyňské linky, obývací stěny, dětský nábytek, nábytek do obýváku i ložnice.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.