+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Izolace Střech Strakonice

Klíčová slova: izolatérství, půjčovna svařovacích přístrojů Leist

E-mail: cisar@izolaterstvi.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Předmětem našich činností je obchodní a poradenská činnost v oboru izolatérství, půjčovna svařovacích přístrojů Leister a montáže hydroizolace. Izolatérství - Izolace střech, bazénů, izolace ochrannými nátěry.

Web: www.izolaterstvi.cz

Další související informace

Zapůjčení karavanu

Karavan, půjčovna karavanu, obytný vůz – Pronajímáme nový, obytný vůz, model 2011 Fiat DUCATO Pegaso Garage Living – Roller Team, který je ideální na dovolenou 4-členné posádky s možností celoročního provozu – tedy dovolené v jakoukoliv roční dobu. Vše ve velmi luxusní výbavě karavanu s plným pohodlím a na silném vozidle Fiat s naftovým motorem o objemu 3 litry.

Půjčovna strojů Lysice

Půjčovna strojů, půjčovna nářadí – Půjčovna nářadí, stavební a zahradní mechanizace Lysice. Půjčíme vám Vám čerpadla, motorové elektrocentrály, vybrační válce a pěchy, hutnící techniku, hutnící techniku, drobné stavební stroje, skladové kontejnery a dopravní prostředky.

Půjčovna raftů Metuje

půjčovna lodí Metuje, půjčovna Metuje, půjčovna ra – Metuje není příliš vodácky frekventovaná a možná je to dobře. Ve srovnání třeba s Vltavou přináší docela jiný dojem. Vyražte letos na Metuji. Půjčte si lodě, rafty od lokální půjčovny.

Načítání trvalo 2.7376 sekund.