+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak postavit rodinný dům

Klíčová slova: stavba rodinného domu, dům, rodinný, panelák

E-mail: optimaseo@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: Stavrd.cz je nový web o stavění rodinného domku a materiálech na stavbu. Najdete zde informace, jak vybírat správná okna, zárubně, dveře, nebo jak fungují solární panely a jak si zařídit energeticky nenáročný domek.

Web: stavrd.cz

Další související informace

Projektování staveb

rodinný, dům, pozemní, stavby, projek,projektování – Projekčí kancelář zabývající se pozemními stavbami, rekonstrukcemi a dozorem staveb. Hledáme optimální řešení mezi funkcí a vynaloženými náklady. Projekty vypracováváme v úzké spolupráci se zákazníkem.

Veterina Brno, MVDr. Jind

revitalizace, stavba domu, rekonstrukce bytu, reko – Veterinární klinika - MVDr. Jindřich Nešpor a kol. provádí léčebně preventivní činnost v oboru malých zvířat. MVDr. Nešpor je specialista na posuzování ortopedických vad DKK,DKL a luxace pately. Veterina Brno, MVDr. Jindřich Nešpor

Roddiný dům na prodej

dům, rodinný, stochov, kladno, středočeský kraj – NA PRODEJ: Rodinný dům na Stochově – Slovance, okres Kladno, Středočeský kraj. Užitná plocha 155m2, velký pozemek 1232m2. Dispozice 5+1: v prvním patře je kuchyň, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelna a WC, v přízemí kuchyňský kout, 2 pokoje, koupelna, WC, prádelna a 2 technické místnosti. Dům je možno užívat i jako dvougenerační. Prostory v přízemí jsou vhodné rovněž k podnikání. U domu je vzrostlá zahrada se stromy a okrasnými keři. V obci je veškerá občanská vybavenost a výborné spojení na Prahu a Kladno (zastávka vlaku a autobusu do 300m, rychlostní silnice). Klidná a příjemná lokalita v blízkosti křivoklátských lesů.Ihned volný k nastěhování.

Načítání trvalo 3.2579 sekund.