+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak se staví sen - sauna

Klíčová slova: sauna, finská sauna, parní sauna, Jak se staví sen

E-mail: info@finskasauna.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2012

Popis: Naše firma se podílí na vybudování wellness zóny pořadu Jak se staví sen TV Prima. Produkty HARVIA můžete vidět v pořadu Jak se staví sen již od 21. dubna. Inspirujte se nápady šikovných designerů s našimi projektanty sauny.

Web: www.jak-se-stavi-sen.finskasauna.cz/

Další související informace

Sauny a infrasauny pro Váš domov

sauna, sauny, infrasauny, saunové domky, – Vyzkoušejte kouzlo sauny a saunových kabin, prožijte neskutečné obklopení půvabným přírodním materiálem v soukromí Vašeho domova. Sauny, saunové domky a infrasauny – infrakabiny, to Vše Vám může poskytnout dnes tolik potřebnou relaxaci a klid.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.2486 sekund.