+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak zateplovat

Klíčová slova: foukaná izolace, tepelná izolace, climatizer plus,

E-mail: seo1@bbs.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Zateplením domu nebo objektu se snižuje energetická spotřeba. Vedle příznivých dopadů se mohou, ale i objevit určitá úskalí - kondenzace a následná destrukce. Proto pro výběr izolace, jsou kladeny značné nároky na dobře odvedenou práci a hlavně pak na materiál. Na trhu se dobře osvědčila celulózová izolace Climatizer Plus. Aplikace izolace je prováděna strojově. Sypká hmota po nafoukání vytváří hmotu, která vyplní všechny nesrovnalosti ve spárách a zabraňuje tak úniku tepla.

Web: www.istavinfo.cz/jak-zateplovat-aby-to-melo-skutecne-smysl-24513/novinky.html

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace, tepelné izolace, zateplení – Provádíme foukané izolace objektů jako novostavby, průmyslové budovy, izolace rodinných domů dále například duté stropy, šikminy, stěny, zahradní domky. Provádíme foukané izolace objektů jako novostavby, průmyslové budovy, izolace rodinných domů dále například duté stropy, šikminy, stěny, zahradní domky.

Budniak s.r.o.

foukaná izolace, stavební práce, climatizer plus – foukaná izolace, stavební práce, climatizer plus

Tepelná izolace

foukaná izolace, climatizer plus, kalkulace ceny, – CLIMATIZER PLUS je foukaná, tepelná a zvuková celulózová izolace. Vyrábí se z odpadového materiálu, je ekologicky zdravotně nezávadná. Izolace je odolná vůči plísním, hlodavcům a hmyzu. CLIMATIZER PLUS získal v roce 1994 certifikát ekologicky šetrného výrobku.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.