+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak zateplovat

Klíčová slova: foukaná izolace, tepelná izolace, climatizer plus,

E-mail: seo1@bbs.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Zateplením domu nebo objektu se snižuje energetická spotřeba. Vedle příznivých dopadů se mohou, ale i objevit určitá úskalí - kondenzace a následná destrukce. Proto pro výběr izolace, jsou kladeny značné nároky na dobře odvedenou práci a hlavně pak na materiál. Na trhu se dobře osvědčila celulózová izolace Climatizer Plus. Aplikace izolace je prováděna strojově. Sypká hmota po nafoukání vytváří hmotu, která vyplní všechny nesrovnalosti ve spárách a zabraňuje tak úniku tepla.

Web: www.istavinfo.cz/jak-zateplovat-aby-to-melo-skutecne-smysl-24513/novinky.html

Další související informace

Chytrá pěna - dokonalá tepelná izolace

chytrá pěna. tepelná izolace, hydroizolace – Jsme první firma v ČR, která aplikuje stříkané izolační pěny nové generace Heatlok Soy® a SEALECTION® 500, známé také pod názvem chytrá pěna - díky svým jedinečným vlastnostem nejdokonalejší izolace současnosti.

Foukaná minerální izolace

izolace, foukaná izolace, zateplení, tepelná izola – Provádíme tepelné izolace střech pomocí foukané izolace minerální vatou. Foukaná izolace je efektivní díky svým výborným izolačním vlastnostem, tvarové stálosti i dlouhé živostnosti. Foukaná izolace je odolná vůči plísním, hnilobě i škůdcům. Je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Foukaná izolace stropu a

Izolace, zateplení, foukaná izolace stropu, foukan – Foukaná izolace - minerální, to je Magmarelax! Foukané izolace MAGMARELAX® je nejprodávanější minerální foukaná izolace u nás a to díky vysoké kvalitě, účinnosti a rychlosti zateplení. Foukaná izolace stropu a zateplení střech | MAGMARELAX.cz

Načítání trvalo 3.2311 sekund.