+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonské zahrady

Klíčová slova: japonske zahrady, fotogalerie, zahrady

E-mail: klikator@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2009

Popis: Pro inspiraci a relaxaci dnes již není mnoho prostoru ani času. I proto jsou stálé populárnější různé domácí typy zahrad. Jedfnou z těchto velice oblíbených typů zahrad jsou oblíbené Japonské zahrady.

Web: www.japonske-zahrady.info

Další související informace

Zahradnictví flos

Zahradnictví, zahrady, okrasné dřeviny, trvalky – Zahradnictví na okraji Prahy se širokým sortimentem venkovních rostlin. Na 2 ha prodejních ploch Vám nabízíme trvalky a traviny, okrasné dřeviny, keře a vzrostlé stromy. Doprava rostlin samozřejmostí. Návrhy a realizace zahrad. Trávníkové koberce. Zásilkový obchod s rostlinami. Prodej zámkové dlažby

Zahrada a jak na ní

zahrada, zahrady, zahradnictví, zahradní potřeby, – Zahrada.doporuci.cz je internetový časopis věnovaný grilům, krbům, sekačkám, křovinořezům, zahradnímu nábytku, zahradním doplňkům a zahradním stavbám. Poradí Vám, jak upravit zahradu dle Vašich požadavků snadno a rychle. Pochlubte se nám Vaší zahradou, ptejte se našich odborníků anebo jen diskutujte s dalšími návštěvníky.

Leone garden zahrady

Realizace zahrad, zahrady, návrhy zahrad – Šestým rokem Vám nabízíme návrhy a realizace okrasných zahrad, rekonstrukce zahrad rodinných domů, osázení teras, úpravy zeleně u firemních objektů a kompletní realizace zavlažovacích systémů. S ohledem na vaše potřeby a přání vám tým našich odborníků vykouzlí zahradu v moderním, venkovském, asijském nebo klasickém stylu.

Načítání trvalo 0.2300 sekund.