+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiří Taufer

Klíčová slova: Dřevostavby, domky na míru, terasy, chatky

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2011

Popis: Stavba dřevěných typických i atypizovaných staveb a nízkoenergetických domů. Domy na klíč, zahradní chatky, terasy, tesařské konstrukce, obklady i rekonstrukce dřevěných staveb, to vše pod zárukou dlouholeté kvality.

Web: www.jiritaufer.cz

Další související informace

Pergoly - zahradní domky

dřevostavby, zahradní domky, zahradní chatky, perg – Konrad.cz - specialista na dřevostavby. Vyrábíme pergoly, zahradní domky, chatky a zahradní altány. Stavíme nízkoenergetické domy a garážová stání pro automobily. Konrad.cz - specialista na dřevostavby. Vyrábíme pergoly, zahradní domky, chatky a zahradní altány. Stavíme nízkoenergetické domy a garážová stání pro automobily.

Dřevostavby

Dřevostavby, dřevěné domy – Dřevostavby a montované rodinné domy jsou velmi dobře izolované, splňují kritéria pro nízkoenergetické stavby. Postavením, takového domu uspoříte mnoho tepla v zimním období. Moderní rodinné domy, montované dřevostavby a nízkoenergetická výstavba jsou budoucností stavebnictví.

Dřevostavby - roubenky

dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové – Nabízíme dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové, nízkoenergetické domy, pro renovaci kuchyní kuchyňská dvířka, ploty a brány. Pro renoveci kuchyní, kuchyňská dvířka. Vše pro nový dům, zařízení i zahradu.

Načítání trvalo 0.0718 sekund.