+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jůůů.cz

Klíčová slova: dekorační materiály, závěsné systémy, čalounění, l

E-mail: odkazy@blueghost.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2010

Popis: Již od roku 2002 se zabýváme dovozem bytového textilu několika evropských výrobců a návazně pak nabízíme kompletní služby v dodávkách dekoračních textilií na míru Vašich interiérů. Již od roku 2002 se zabýváme dovozem bytového textilu několika evropských výrobců a návazně pak nabízíme kompletní služby v dodávkách dekoračních textilií na míru Vašich interiérů.

Web: www.juuu.cz/cs/

Další související informace

DekoracniPrvky.cz

dekoracni prvky, lišty, interiér, exteriér – Velkoobchod a maloobchod s dekoračními ozdobnými prvky interiéru a fasád z polyestyru, polyuretanu a sádry. Ozdobné lišty, rozety, římsy, pilastry, sloupy, konzole, šošky, dekorativní omítky a další.

VYTOZ-EKO, spol. s r.o.

Ventilační turbína, závlahové systémy, odvětrání. – Česká firma VYTOZ - EKO, společnost s ručením omezeným se zabývá vývojem, výrobou a prodejem ventilačních turbín a instalací automatických závlahových systémů. Vyrábíme kvalitní české turbíny s ochranou známkou ZLT. Všechny naše ventilační turbíny jsou zkoušeny dle předpisů ve zkušební laboratoři VVUÚ, a.s. Ostrava-Radvanice. Tyto předpisy jsou závazné pro všechny výrobce a dovozce ventilačních turbin území ČR. Při instalaci závlahových systémů používáme profesionální techniku firmy Torro, která již od roku 1914 vyvýjí a zdokonaluje zařízení, která pomáhají udržovat a šetřit životní prostředí. Součástí výrobního programu jsou kromě závlahových systémů také stroje pro údržbu travnatých ploch.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.