+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K-okna, plastová okna

Klíčová slova:

E-mail: info@k-okna.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Moderní vzhled a nejnovější trendy okenní techniky, to je firma K-Okna specializující se zejména na plastová okna. Naše firma je na trhu přes sedm let a za tu dobu jsme uspokojili řadu klientů, dodali a namontovali nepřeberné množství plastových oken a dveří. Dodáváme kvalitní německý profil REHAU spolu s celoobvodovým kováním ROTO. Máme komplexní řešení pro rekonstrukci Vašich oken, vchodových dveří a zimních zahrad. Zajistíme demontáž starých oken, montáž nových a samozřejmě ekologickou likvidaci. Dodáváme okenní parapety vnější i vnitřní v různých barevných odstínech, vnitřní i předokenní žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. V naší nabídce najdete též zimní zahrady a markýzy. Vše ve vysoké kvalitě s kompletní instalací. Společnost K-okna nabízí stabilní zázemí, zastoupení i servis po celé České Republice. Nová plastová okna nebo dveře dokáží s Vaší nemovitostí divy. Dodají ji moderní vzhled, zvýší její hodnotu a v neposlední řadě prokáží dobrou službu v podobě velkých úspor energií což je v době jejich neustálého růstu velká deviza. I když si to neuvědomujeme okna a dveře jsou v neustálé permanenci, proto je velmi důležitá pohodlná manipulace a snadná údržba. O našich cenách se můžete, informovat v sekci plastová okna ceník. Okna a dveře se nemění každý den, dopřejte si proto při jejich výběru dostatek času.

Web: www.k-okna.cz

Další související informace

Babypoint

autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, – Získejte aktuální přehled o dětském sortimentu značek Babypoint a X-lander: autosedačky všech váhových kategorií, jídelní židličky, cestovní postýlky, golfové hole, sportovní kočárky, kombinované kočárky, ohrádky, lehátka, deky, doplňky ke kočárkům.

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

Galerie malířů

malířství, ilustrace, obrazy, obrázky, grafika, – Galerie tvorby současných českých malířů a ilustrátorů. Možnost prezentace a prodeje prací bez nutnosti platit nějaké provize z prodeje. Pro návštěvníky možnost koupě obrazů po dohodě přímo od autora.

Načítání trvalo 0.0847 sekund.