+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K-okna, plastová okna

Klíčová slova:

E-mail: info@k-okna.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Moderní vzhled a nejnovější trendy okenní techniky, to je firma K-Okna specializující se zejména na plastová okna. Naše firma je na trhu přes sedm let a za tu dobu jsme uspokojili řadu klientů, dodali a namontovali nepřeberné množství plastových oken a dveří. Dodáváme kvalitní německý profil REHAU spolu s celoobvodovým kováním ROTO. Máme komplexní řešení pro rekonstrukci Vašich oken, vchodových dveří a zimních zahrad. Zajistíme demontáž starých oken, montáž nových a samozřejmě ekologickou likvidaci. Dodáváme okenní parapety vnější i vnitřní v různých barevných odstínech, vnitřní i předokenní žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. V naší nabídce najdete též zimní zahrady a markýzy. Vše ve vysoké kvalitě s kompletní instalací. Společnost K-okna nabízí stabilní zázemí, zastoupení i servis po celé České Republice. Nová plastová okna nebo dveře dokáží s Vaší nemovitostí divy. Dodají ji moderní vzhled, zvýší její hodnotu a v neposlední řadě prokáží dobrou službu v podobě velkých úspor energií což je v době jejich neustálého růstu velká deviza. I když si to neuvědomujeme okna a dveře jsou v neustálé permanenci, proto je velmi důležitá pohodlná manipulace a snadná údržba. O našich cenách se můžete, informovat v sekci plastová okna ceník. Okna a dveře se nemění každý den, dopřejte si proto při jejich výběru dostatek času.

Web: www.k-okna.cz

Další související informace

Dřevovýroba - prodej str

prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily, – Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

Půjčka bez potvrzení příj

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčky bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránku můžete psát i své zkušenosti s ostatními firmami.

Kachlová kamna

Kachlová kamna – Společnost zabývající se kompletní dodávkou tepla do Vašich domovů. Cílem společnosti je skloubení nároků na moderní bydlení s technicky vyspělými možnostmi vytápění. Zabýváme se distribucí českých a evropských dodavatelů topných systémů od poradenství, montáž až po pozáruční servis.

Načítání trvalo 1.1845 sekund.