+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K-okna, plastová okna

Klíčová slova:

E-mail: info@k-okna.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Moderní vzhled a nejnovější trendy okenní techniky, to je firma K-Okna specializující se zejména na plastová okna. Naše firma je na trhu přes sedm let a za tu dobu jsme uspokojili řadu klientů, dodali a namontovali nepřeberné množství plastových oken a dveří. Dodáváme kvalitní německý profil REHAU spolu s celoobvodovým kováním ROTO. Máme komplexní řešení pro rekonstrukci Vašich oken, vchodových dveří a zimních zahrad. Zajistíme demontáž starých oken, montáž nových a samozřejmě ekologickou likvidaci. Dodáváme okenní parapety vnější i vnitřní v různých barevných odstínech, vnitřní i předokenní žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. V naší nabídce najdete též zimní zahrady a markýzy. Vše ve vysoké kvalitě s kompletní instalací. Společnost K-okna nabízí stabilní zázemí, zastoupení i servis po celé České Republice. Nová plastová okna nebo dveře dokáží s Vaší nemovitostí divy. Dodají ji moderní vzhled, zvýší její hodnotu a v neposlední řadě prokáží dobrou službu v podobě velkých úspor energií což je v době jejich neustálého růstu velká deviza. I když si to neuvědomujeme okna a dveře jsou v neustálé permanenci, proto je velmi důležitá pohodlná manipulace a snadná údržba. O našich cenách se můžete, informovat v sekci plastová okna ceník. Okna a dveře se nemění každý den, dopřejte si proto při jejich výběru dostatek času.

Web: www.k-okna.cz

Další související informace

On-line hry (1 000 her)

flash hry, flash games,mini games,flash – Zahrajte si jednu ze stovek skvělých on-line her setříděných do několika kategorií. Shlédněte 514 zábavných videí, 233 zábavných obrázků, přez 300 animovaných filmečků. To vše zdarma a bez reklam na jednom webu.

Bungalowy Vítkova Hora v Karlových Varech

Bungalowy Vítkova Hora,ubytování v Karlových – Nabízíme bungalovy s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou v období 1.4. - 31.10. v bezpečném a pohodlném areálu hotelu Vítkova Hora v blízkosti Karlových Varů. Možnost parkování přímo u bungalovu, stravování v hotelové restauraci, vyhlídková terasa, vlastní elektro přípojka, osvětlení areálu v době snížené viditelnosti, servis hotelové recepce. V restauraci hotelu a na recepci je připojení k wifi. Pokud se vydáte na výlet do blízkého okolí, můžete navštívit další z měst Západočeského lázeňského trojúhelníku- Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně se Zpívající Fontánou.

Penzion Selský Dvůr v Polici nad Metují

Penzion Selský Dvůr,ubytování v Polici nad Metují – Uprostřed CHKO Broumovsko u Adršpašských a Teplických skal je k dispozici celoroční celoroční ubytování v celkem sedmi pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pět pokojů má vlastní sociální zařízení a menší kuchyňský kout, kde je lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice.Další dva pokoje jsou v podkroví penzionu. Jeden dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a jeden třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením na chodbě hned vedle pokoje. V ceně ubytování je bohatá snídaně. Hosté mohou využít nabídky našeho baru. 500 m od penzionu je nově otevřená restaurace. V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.U penzionu je parkoviště.

Načítání trvalo 1.0935 sekund.