+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kamerové systémy

Klíčová slova: kamerové systémy, kamerové sety

E-mail: info@specialistinabezpecnost.sk

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2013

Popis: Kamerové zabezpečení pro rodinné domy, byty, firmy i obce. Nechte si poradit. Řešení pro každého, kilometrovné neúčtujeme. Cenová ponuka zdarma. Budete překvapeni, jak příznivé ceny na kamerové systémy mohou být.

Web: www.specialistinabezpecnost.sk

Další související informace

Novatec kamerové systémy

kamerové systémy, bezpečnostní, kamera – Systém bezpečnostních kamer a monitorů v uzavřeném televizním okruhu. Novatec nabízí berevné kamery, černobílé kamery, atrapy kamer, monitory, záznamové zařízení, objektivy, převodníky signálu, infra osvětlení a další příslušenství.

Kamerové systémy

Kamerové systémy, Satelity, antény, IT služby – RH System Vám kompletně zabezpečí dům, chatu i firemní a průmyslové prostory. Díky dodání, instalaci a následnému odbornému servisu CCTV a IP kamerových systémů. Pro vaši vyšší ochranu instalujeme audiotelefony a videotelefony, kamerové systémy se záznamem, PC serverem nebo živým přenosem. Prodáváme skryté bezpečnostní kamery, s nočním přísvitem a mnoho dalších typů zabezpečovacích kamer najdete v našem eShopu. Instalujeme kamerové systémy světových značek za skvělé ceny. Nabízíme různé varianty softwaru a hardwaru na míru, dle požadavků klienta.

WIDE security s.r.o.

macroscop, kamerove systemy, bezpecnost – Softverove riesenie macroscop je urceny pre kamerove systemy, ktore pozaduju videoanalyzu obrazu. System poskytuje kompletne data pre zakaznika. Vysledkom je uceleny prehlad aktivit a rychlesie najdenie udalosti.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.