+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamna Rika

Klíčová slova: kamna,dřevo,peletky,výměníkem,teplovodní

E-mail: info@rika-kamna.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2008

Popis: Špičková ekologická teplovodní kamna RIKA, kamna na dřevo i na peletky. Kamna řízená mikroprocesorem s maximální efektivitou hoření, šetrná k životnímu prostředí. Až o 50 % menší spotřeba dřeva při vytápění.

Web: www.rika-kamna.cz

Další související informace

EdilKamin-cz.cz - dovozce

Edilkamin,krbová kamna,krbové vložky,teplovodní – Dovozce výrobků EdilKamin. Krbová kamna, vložky, krbová kamna s teplovodním výměníkem, vložky s teplovodním výměníkem, kamna na pelty, vložky na pelety, kamna na pelety s teplovodním výměníkem, maloobchod a velkoobchod, servis

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Háza Vladimír Peletkamna

kamna, pelety, krby, kotle, rozvod TV – Firma Vladimír Háza - PELETKAMNA se zabývá prodejem a montáží peletových kamen, kotlů, krbů Edilkamin, Klover, Moretti atd. včetně prodeje dřevních pelet. Montáž ústředního topení a solárních systémů. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Načítání trvalo 0.3401 sekund.