+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamnářské potřeby

Klíčová slova: Krby, kamna, krbové kamna, kamnářské potřeby

E-mail: obchod@krbylevne.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Naše společnost Vám nabízí velký rozsah výběru kamnářských potřeb. Můžete tu najít nářadí, koše, paravany a další jiné kamnářské potřeby. Společnost vám nabízí potřeby na několik rúzných a nejenom českých druhů krbových kamen. Společnost má i několik akčnách nabídek.

Web: www.krbylevne.cz

Další související informace

NUMOREX, Lučenec

krb,krby,ofen,pec,pece,dauerbrandöfen,kozub,kozuby – Zaoberáme sa výrobou samostatne stojacích krbov a stáložiarych krbov. Firma NUMOREX, s.r.o. sa nachádza na juhu Slovenska a zaoberá sa výrobou samostatne stojacich krbov. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a odvtedy sa vyvinula po všetkých stránkach.Naše výrobky sú veľmi žiadané na nemeckom a dánskom trhu.

Krby Ardokeramika

krby – Nabízíme krby a krbová kamna světových výrobců. Otevřeli jsme jedno z nejvybavenějších a největších krbových studií v Evropě. Jsme součástí projektu Studio Rüegg Switzerland pro Českou republiku. Firma Ardo keramika s.r.o. v současné podobě existuje od roku 1994. Hlavní náplní firmy jsou návrhy krbů, kamen, topných systémů a výroba krbů, topných systémů a výroba keramických kachlů a technické keramiky, návrhy a studie interierů, dovoz značek předních evropských výrobců krbových, kamnových vložek a krbových kamen, krby včetně příslušenství.

Krby

krby, krbová kamna, krbové vložky, krb – Společnost BAUERS se specializuje především na krby, krbová kamna, kachlová kamna a další. Provedeme Vám kompletní montáž od dopravy po dokončovací práce. Krby do vaší domácnosti. Krby mají to kouzlo, že dokonale podthrhnou a umocní komfort domova

Načítání trvalo 0.0640 sekund.