+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kanadská kamna a grily

Klíčová slova: Kanadská kamna,kanadské grily,pece,sporáky,

E-mail: kolar@kamna-grily.com

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2014

Popis: Naše kamna a grily jsou zárukou nejvyšší kvality a Vaší spokojenosti. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší produkty , které si může prohlédnout na naší prodejně v Brně. Zastupujeme kanadské výrobce kamen, grilů a krbů. Dále firmy jako Thorma, Cola, Romotop a Amphora(zahradní pece).

Web: www.kamna-grily.com

Další související informace

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné a šatní skříně, vestavěné skříně, – Vyrábíme na zakázku vestavěné skříně, šatní skříně, kuchyňské linky, obývací stěny, botníkové sestavy, knihovny, postele, psací stoly a další nábytkové variace. Vzhledem k našemu zaměření na vybavení interiéru a naší dlouholeté zkušenosti můžete v naší nabídce nalézt i pokládání plovoucích podlah a výrobu a montáž dělících stěn, či zasouvacích dveří.

Dřevostavby na klíč

dřevostavby na klíč, nízkoenergetické domy, – Dřevostavby v sobě kombinují hned několik výhod. V první řadě mají dřevostavby lepší tepelně izolační vlastnosti než běžné rodinné domy. Stavba dřevostavby probíhá rychleji a úspora oproti klasickému domu je 10 - 15 %.

Podlaha do celého domu

podlaha, podlahy, plávajúca podlaha, – Laminátové ale aj drevené podlahy do celého domu. Radi Vám poradíme s výberom správnej podlahy do všetkých miestností vášho bytu či domu.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.