+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kancelářské židle

Klíčová slova: Kancelářské židle, židle, dětské židle

E-mail: zidlekatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Na našem e-shopu kancelarske-zidle.info najdete velké množství kancelářských židlí. Kromě kvalitních kancelářských židlí nabízíme i další nábytek, jako stoly či náhradní díly k židlím.

Web: www.kancelarske-zidle.info

Další související informace

Křesla - židle

Křešla, židle, nábytek, sedací soupravy – Společnost Křesla-židle je velkoobchodní firmou, nabízející široký sortiment sedacího nábytku. Křesla, židle i sedací soupravy exkluzivních dodavatelů dodáváme pro komerční i soukromé interiéry. Více naleznete na stránkách www.kresla-zidle.cz.

Vybavení škol

tabule, židle, kancelářský nábytek, jídelní stoly – Jsme výrobci a prodejci školního nábytku, nábytku pro mateřské školy, dětského, kancelářského, dílenského a sedacího nábytku, emailové, keramické a korkové tabule, interiérové dveře firmy Pol-Skone. Nabízíme komplexní realizace interiéru, včetně 3D návrhu a montáže.

Gastronábytek

zahradní nábytek, gastronábytek, židle, stoly, – Nabízíme zákazníkům širokou nabídku stolového a sedacího nábytku a doplňků pro restaurace, hotely, zahrady, terasy, sportovní zařízení s SPA. V našem sotrimentu najdete hliníkový restaurační a zahradní nábytek ( hliníkové židle, hliníkové stoly ), centrální nohy a podnoží pro stoly, restaurační zahradní nábytek ( pivní sety, stoly, lavice ), zahradní designový nábytek vlastní značky X2X, stolové desky značek Werzalit a SM FRANCE, restaurační židle, restaurační stoly a doplňky ( terakotové vázy, květináče ..... ). Oborovým zákazníkům (výrobce nábytku, provozovatele gastro provozů apod.), poskytujeme zajímavé slevy.

Načítání trvalo 0.0713 sekund.