+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kancelářské židle

Klíčová slova: Kancelářské židle, židle, dětské židle

E-mail: zidlekatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Na našem e-shopu kancelarske-zidle.info najdete velké množství kancelářských židlí. Kromě kvalitních kancelářských židlí nabízíme i další nábytek, jako stoly či náhradní díly k židlím.

Web: www.kancelarske-zidle.info

Další související informace

Nábytek-HSP.cz

Kancelářský nábytek, stoly, židle, postele, skříně – Internetový obchod zaměřený na bytový a kancelářský interiér. Nabízíme kancelářské židle, kancelářská křesla, kancelářský nábytek a psací stoly. Dále nabízíme skříně, postele, podlahové krytiny, zahradní nábytek, rustikální a ratanový nábytek.

Kancelářské židle Saldera

kancelářské křesla, židle – Společnost SALDERA s.r.o. se zabývá dovozem a velkoobchodním prodejem kancelářských křesel. Zaměřuje se především na moderní kožená křesla vyrobena v kombinaci z PVC a kůže nebo eko-kůže. Naše židle jsou oblíbeny nejen pro svou nízkou cenu, ale především pro vysokou kvalitu, dokonalou funkčnost a pohodlnost. Hlavním cílem naši firmy je poskytovat širokou škálu vysoce kvalitního, spolehlivého zboží s plně komplexním servisem.

Gastronábytek

zahradní nábytek, gastronábytek, židle, stoly, – Nabízíme zákazníkům širokou nabídku stolového a sedacího nábytku a doplňků pro restaurace, hotely, zahrady, terasy, sportovní zařízení s SPA. V našem sotrimentu najdete hliníkový restaurační a zahradní nábytek ( hliníkové židle, hliníkové stoly ), centrální nohy a podnoží pro stoly, restaurační zahradní nábytek ( pivní sety, stoly, lavice ), zahradní designový nábytek vlastní značky X2X, stolové desky značek Werzalit a SM FRANCE, restaurační židle, restaurační stoly a doplňky ( terakotové vázy, květináče ..... ). Oborovým zákazníkům (výrobce nábytku, provozovatele gastro provozů apod.), poskytujeme zajímavé slevy.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.