+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kancelářský nábytek

Klíčová slova: Moderní kancelářský nábytek. V oboru kancelářskýná

E-mail: eshop@pint.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2012

Popis: Moderní kancelářský nábytek. V oboru kancelářskýnábytek a kancelářské židle patříme ke špičkám v ČR. V naší nabídce najdete kancelářský jak vlastní výroby tak produkty jednoho z největších světových tvůrců a výrobců nábytku společnosti SEDUS.

Web: www.nabytek-zidle-shop.cz

Další související informace

Hotel Farma Vysoká v Chrastavě

Hotel Farma Vysoká,ubytování v – Koňská farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti města Chrastavy, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace či ustájení. Vedle pohoštění a ubytování můžete hotel a farmu využít pro firemní večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní akce, sportovní soustředění či školení. Hotel má 2 jednolůžkové pokoje, 13 dvoulůžkových pokojů, 7 přistýlek pro 1 až 2 ososby, 1 apartmán pro 2 až 4 osoby, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové připojení rychlostí 6Mb (též pro notebook bez wifi vybav.), televize.V restauraci nabízíme mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně.

Penzion Zelený Mlýn v Žacléři

Penzion Zelený Mlýn,ubytování v – Penzion se nachází v nejvýchodnějším údolí Krkonoš, v klidné osadě Prkenný Důl u města Žacléře. Malebný horský kout klidu, čerstvý vzduch a hluboké lesy.Penzion nabízí ubytování v útulných dvou a třílůžkových pokojích a dvou rodinných apartmánech. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, televizí se satelitním příjmem a vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 17 pokojů.Penzion nabízí stravování ve stylové restauraci s výbornou kuchyní a s ochotným personálem. Pro ubytované hosty slouží oddělená jídelna, která je v přízemí a samozřejmě nekuřácká.Snídaně jsou připravovány formou bohatého studeného bufetu.Za slunečného počasí můžete pobývat na terase za penzionem.V areálu penzionu je také venkovní bazén.

Rakousko-turistické info

Rakousko, doprava do Rakouska,ubytování v Rakousku – Uprostřed Evropy se nachází jedna z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších turistických destinací na celém kontinentě, kouzelné Rakousko. Do této země míří tisíce turistů jak v létě, tak v zimě, kdy zde panují vynikající podmínky pro lyžování.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.