+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kancelářský nábytek

Klíčová slova: Moderní kancelářský nábytek. V oboru kancelářskýná

E-mail: eshop@pint.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2012

Popis: Moderní kancelářský nábytek. V oboru kancelářskýnábytek a kancelářské židle patříme ke špičkám v ČR. V naší nabídce najdete kancelářský jak vlastní výroby tak produkty jednoho z největších světových tvůrců a výrobců nábytku společnosti SEDUS.

Web: www.nabytek-zidle-shop.cz

Další související informace

Koral LTD s.r.o. - Hotel Koral v Praze

Koral LTD s.r.o. - Hotel Koral,ubytování v – Hotel Koral se nachází v Praze kousek od stanice metra Střížkov v klidné Části Prahy Prosek. Hotel Koral v Praze nabízí komfortní ubytování za rozumné ceny. Celkem hotel Koral v Praze disponuje 25 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky, k tomu každý pokoj vlastní prostorný sprchový kout s toaletou, televizorem se satelitním stanicemi a telefon.Hotel nabízí možnost snídaní,Restaurace hotelu Koral v Praze nabízí bohatý výběr jídel, nápojů, drinků a doplňků třeba k pivku.Parkoviště pro hosty hotelu Koral v Praze je k dispozici soukromé parkoviště v areálu hotelu.

Hotel Koupalište Letovice v Letovicích

Hotel Koupalište Letovice,ubytování v Letovicích – Hotel Koupaliště Letovice nabízí ubytování v komfortních pokojích, v sezónních chatkách přilehlých u hotelu a městského koupaliště. Dále pak stylovou hotelovou restauraci s luxusním barem s příjemnou obsluhou pro hotelové hosty včetně dětského koutku pro malé návštěvníky a výbornou kuchyní plnou specialit české i mezinárodní kuchyně,. Okolí hotelu nabízí sportovní vyžití (tenisové kurty/tenisová hala, minigolf, petangue. Pro relaxaci je zde městské koupaliště s tobogánem, sám hotel nabízí relaxační masáže celého těla. K dispozici jsou prostory stylové hotelové restaurace a dva hotelové salonky .

Načítání trvalo 3.0422 sekund.