+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

katalog nábytek-koupelny

Klíčová slova: Nábytek, koupelny, postele, židle, stoly, skříně

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2008

Popis: Projekt www.nabytek-koupelny.cz vznikl za účelem vytvoření databáze nejžádanějších internetových i kamenných obchodů zabývajících se nábytkem. Stránka je složena s několika kategorií, jenž vám pomůžou při výběru a koupi vašeho nového produktu.

Web: www.nabytek-koupelny.cz

Další související informace

Spectrum nábytek

nábytek, postele, kuchyňské linky, zahradní – Prodáváme nábytek a bytové doplňky. V nabídce máme kuchyně, sedací soupravy, křesla, stoly, židle, zahradní nábytek, postele, matrace, rošty, sektorový nábytek a kuchyňské linky. Více jak 1200 položek nábytku skladem.

ROALholz značkový nábytek

nábytek,dřevěný nábytek, postele,skříně,palandy – Značkový nábytek od českého výrobce pro Váš interiér.Ucelený sortiment nabízející postele,skříně,psací stoly,police,noční stolky ze smrkového dřeva s dokončenou povrchovou úpravou.Novinkou je nábytek pro hotely a penziony.Dřevěný nábytek ROALholz umožní zákazníkům za nízkou cenu zařídit byt i dům ekologicky nezávadným luxusně vyhlížejícím a plně funkčím nábytkem.

Rošty pod matrace, postele, matrace

ložnice, matrace, rošty, postele, matracové rošty, – Postele Karlo z řady Line jsou vyrobeny z laminofolie firem Egger a Kronospan, mají pevnou a stabilní konstrukci. Při použití bezrámového roštu je nutno objednat lišty. Výška lehací plochy postele je 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání.

Načítání trvalo 0.3139 sekund.