+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katastr nahlížení

Klíčová slova: Katastr nemovitostí nahlížení, nahlížení

E-mail: brno@nejlepsibydleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Nahlížet do katastru nemovitostí nyní můžete prostřednictvím této rychlé katastrální aplikace. Nahlížení je zdarma, katastr nemovitostí České republiky je příspěvkovou organizací a každý zájemce může naše nahlížení do KN využít. Od „Dálkového přístupu do KN“ se „Nahlížení“ liší především tím, že je bezplatné a volně přístupné všem uživatelům internetu a nevyžaduje žádnou registraci. Aplikace „Nahlížení“ však oproti „Dálkovému přístupu do KN“ neumožňuje některé výstupy, jako je např. Výpis z katastru nemovitostí.

Web: www.nahlizeni-nemovitosti-katastr.cz

Další související informace

Reality v ČR a zahraničí

nemovitosti ve Španělsku, nemovitosti v zahraničí – Nabízíme ke koupi exkluzivní reality v zahraničí: nemovitosti ve Španělsku, oblasti - Costa Blanca, Mallorca; v Turecku, Bulharsku na krásném pobřeží Černého moře, a v dalších destinacích. Zajišťujeme široké finanční poradenství k nákupu nemovitosti.

Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej, prodej nemovitosti, – Nemovitosti-na-prodej.com je společným projektem realitních kanceláří Nejlepší bydlení realitní společnosti a Romfeld s.r.o, firmy Financier, s.r.o nabízející hypoteční a úvěrové poradenství a serveru vlastnici.cz zaměřeného na prodej nemovitostí a pronájem bytů bez realitek. Cílem je dát dohromady ucelenou nabídku nemovitostí na prodej. Nemovitosti jsou roztříděny dle druhů: byty na prodej, byty k pronájmu, novostavby, rodinné domy a vily, na klíč, chaty a chalupy, kanceláře a komerční prostory, komerční objekty, zemědělské objekty, památky, garáže a jiné drobné objekty, pozemky a zahrady a další. Můžete si zadat do vyhledávače, dle Vašich preferencí.

Certifikační autorita

katastr nemovitostí, certifikační autorita – Jste si jisti, že Vaše nemovitost je v katastru nemovitostí evidována tak, jak ji užíváte? O co opíráte svou jistotu? O dohodu se sousedem? To může být hrubá mýlka, která Vám může způsobit nemalé starosti. Katastr nemovitostí je složitý systém. Obraťte se na odborníka, který Vám poskytne kvalifikovanou jistotu!

Načítání trvalo 0.0856 sekund.