+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katastr nahlížení

Klíčová slova: Katastr nemovitostí nahlížení, nahlížení

E-mail: brno@nejlepsibydleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Nahlížet do katastru nemovitostí nyní můžete prostřednictvím této rychlé katastrální aplikace. Nahlížení je zdarma, katastr nemovitostí České republiky je příspěvkovou organizací a každý zájemce může naše nahlížení do KN využít. Od „Dálkového přístupu do KN“ se „Nahlížení“ liší především tím, že je bezplatné a volně přístupné všem uživatelům internetu a nevyžaduje žádnou registraci. Aplikace „Nahlížení“ však oproti „Dálkovému přístupu do KN“ neumožňuje některé výstupy, jako je např. Výpis z katastru nemovitostí.

Web: www.nahlizeni-nemovitosti-katastr.cz

Další související informace

RSČS, realitní společnost

realitní kancelář, prodej domů, prodej nemovitostí – Realitní společnost České spořitelny. Široká online nabídka - rodinné domy, byty, pozemky a novostavby. Zprostředkování koupě, prodej, pronájem nemovitosti a kancelářských prostor. Pomůžeme s financováním koupě nemovitostí - hypotéky České spořitelny

Reality v ČR a zahraničí

nemovitosti ve Španělsku, nemovitosti v zahraničí – Nabízíme ke koupi exkluzivní reality v zahraničí: nemovitosti ve Španělsku, oblasti - Costa Blanca, Mallorca; v Turecku, Bulharsku na krásném pobřeží Černého moře, a v dalších destinacích. Zajišťujeme široké finanční poradenství k nákupu nemovitosti.

Realitní kancelář Plzeň

reality Plzeň, nemovitosti Plzeň, realitka Plzeň – Realitní kancelář PUBEC je specialistou na nemovitosti z plzeňského kraje. Více než 20 let zkušeností na trhu realit se zaměřením jak na komerční, tak nekomerční nemovitosti. Za dobu své existence firma úspěšně zrealizovala více než 4000 obchodních případů.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.