+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katastr nahlížení

Klíčová slova: Katastr nemovitostí nahlížení, nahlížení

E-mail: brno@nejlepsibydleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Nahlížet do katastru nemovitostí nyní můžete prostřednictvím této rychlé katastrální aplikace. Nahlížení je zdarma, katastr nemovitostí České republiky je příspěvkovou organizací a každý zájemce může naše nahlížení do KN využít. Od „Dálkového přístupu do KN“ se „Nahlížení“ liší především tím, že je bezplatné a volně přístupné všem uživatelům internetu a nevyžaduje žádnou registraci. Aplikace „Nahlížení“ však oproti „Dálkovému přístupu do KN“ neumožňuje některé výstupy, jako je např. Výpis z katastru nemovitostí.

Web: www.nahlizeni-nemovitosti-katastr.cz

Další související informace

Diamond City

Diamond City, Realitní kancelář, Nemovitosti Kladn – Reality a nemovitosti. Naší činností je prodej, pronájem a výkup nemovitostí. Řešíme zadlužené nemovitosti a exekuce. Zaměřujeme se na byty, rodinné domy, chaty, chalupy, kanceláře, pozemky, komerční prostory, objekty.

Katastr nemovitostí nahlí

katastr nemovitostí nahlížení – Informační portál katastrálních úřadů s možností nahlížení do katastru nemovitostí všech katastrálních území v České republice. Navštivte naše stránky a ověřte si údaje o vaší nemovitosti online již dnes.

Odhad bytu

odhad bytu,odhad nemovitosti – Zajišťujeme odhad bytu, domu, pozemku a dlaších nemovitostí pro dědické řízení, odhad pro daň z převodu nemovitosti v Praze a Středních Čechách. Dále nabízíme kompletní realitní servis a poradenství.

Načítání trvalo 0.0762 sekund.